بازسازی مناطق سیل زده ایران بدون کمک خارجی در دنیا بی نظیر است

ساری - مسئول کارگروه فرهنگی قرارگاه بازسازی ونوسازی مناطق سیل زده کشور گفت: بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده بدون کمک از کشورهای خارجی توسط ایران در جهان بی نظیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید رمضان شجاعی عصر سه شنبه در ستاد بازسازی مناطق سیل زده مازندران با تقدیر از مسئولان مازندران در جریان مدیریت سیلاب امسال گفت: بحران سیلاب در مازندران بسیار زود مدیریت شد که نشان از توان مدیریتی در استان به شمار می رود و علاوه بر مازندران، خسارت سیلاب در برخی استان ها از جمله خوزستان و گلستان و لرستان زیاد بوده است.

وی با بیان اینکه کمیته قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده از دستگاه های مختلفی تشکیل شده است افزود: تاکنون بحث سیلاب در ابعاد مختلف مطرح شد و اکنون نوبت مسئولان استان که باید با اعتمادسازی و همت آنان نسبت به احیای مناطق سیل زده اقدام شود.

شجاعی تصریح کرد: دستگاه های مختلف از نظر عملکرد در بازسازی و نوسازی مناطق مختلف سیل زده رصد می شوند و از رسانه های تقاضا داریم به عنوان نماینده افکار عمومی، مطالبه گری کنند زیرا همچنان باید بحث سیل در رسانه ها زنده باشد.

مسئول کارگروه فرهنگی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده کشور ادامه داد: ما باید به گونه ای عمل کنیم تا کل مشکلات یک استان در بخش های مختلف نظیر کشاورزی، صنعت، راه و غیره پس از سیلاب حل شود و آن را در رسانه ها اعلام کنیم.

شجاعی با بیان اینکه تصریح کرد: در جلسه ای که با نماینده سازمان ملل داشتیم عنوان می کرد که در دنیا بی نظیر است که ایران بدون کمک از جهان یک تنه موضوعات سیل را در ۲۵ استان جمع آوری کرده است.

مسئول کارگروه فرهنگی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده گفت: جمهوری اسلامی در جریان بازسازی مناطق سیل زده هیچ کمکی از کشورهای دیگر دریافت نکرده است.

وی بااظهار اینکه در برخی استان های کشور هنوز مدارس آماده نشده اند گفت: در مازندران چنین مشکلی نداریم و از رسانه ها تقاضا داریم مطالبه گری داشته باشند.

کد خبر 4691869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =