داورزنی: تیم ملی والیبال باید با نفرات اصلی در مسابقات حاضر شود

معاون ورزش قهرمانی گفت: کار تیم ملی والیبال سخت است و مجبوریم با تیم اصلی در مسابقات شرکت کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم امضا قرارداد فدراسیون دوومیدانی با حامی مالی‌اش گفت: رشته های پایه ما  جزو رشته  هایی هستند که حتما باید از حامیان مالی کمک گرفته شود. حضور قوه های اقتصادی که می خواهند برندشان مطرح شود کمک متقابلی می کند. فدراسیون هایی که از حامیان مالی کمک می گیرند برای حضور در مسابقات نیز با مشکلات کمتری همراه هستند.

وی در خصوص چگونگی هزینه کردن قراردادهای مالی و مشکلات مالیاتی عنوان کرد: از منظر قانون همه موظفند مالیات ها را پرداخت کنند. اظهارنامه مالیاتی در همه فدراسیون ها در طی چند سال اخیر ارائه نشده بود و گاها فکر می شد از مالیات معاف هستند. همه ما واقف هستیم که خود فدراسیون ها مالیات بگیر هستند و در همه فدراسیون ها فراگیر است. فدراسیون ها تفاهم نامه ای را با وزارتخانه امضا می کنند و همه مسائل مالی مشخص است و هر سال هم بازرسان و حسابرسان قانونی موضوع را پیگیری می کنند.

معاون وزیر ورزش در خصوص مجمع فدراسیون دوومیدانی و بدهی های مالیاتی فدراسیون های ورزشی گفت: وزارت ورزش تا به امروز حدود ۴ مرحله به فدراسیون ها پرداختی داشته است. هفته آینده هم سعی می کنیم تفاهم نامه امسال را با تمام فدراسیون ها امضا کنیم.

وی در خصوص دوتابعیتی بودن یک رئیس فدراسیون گفت: گزارش را دریافت کرده ایم که اگر مستندات قطعی باشد در جلسه هفته آینده در خصوص آن تصمیم گیری می کنیم.

معاون وزیر ورزش درباره احتمال حضورش در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال عنوان کرد: ۹ شهریور تا بیست و سوم همین ماه ثبت نام فدراسیون والیبال انجام و بعد هم انتخابات برگزار می شود.  من هنوز برای شرکت در مجمع تصمیم گیری نکرده ام. قانون می گوید سرپرست فدراسیون اگر بخواهد ثبت نام کند باید استعفا بدهد. هر مسئولی هم در زمان انتخاب شدن باید دوشغله نباشد و از سمت خود استعفا دهد. من   سعی می کنم در مجمع ثبت نام نکنم اما اگر هم ثبت نام کردم از معاونت استعفا می دهم. 

داورزنی افزود: در خصوص نتایج تیم ملی والیبال باید بگویم پیش بینی های کارشناسان بالای ۷۰ درصد این بود که تیم ما شانس کمتری برای انتخاب در این مرحله دارد. ما با چالش جدی میربانی جام ملتها در کشورمان مواجه هستیم. ۸ تیم برتر در مسابقات قاره ای شرکت می کنند. ما امیدوار به کسب سهمیه در سن پترزبورگ بودیم تا با جوانان در ادامه راه به میدان برویم که میسر نشد. حالا کارمان سخت است و مجبوریم با تیم اصلی در مسابقات شرکت کنیم.

کد خبر 4692268

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =