تصمیمات مربوط به بخش خصوصی بر اساس دغدغه های این بخش اتخاذ شود

تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: تصمیمات مربوط به بخش خصوصی بر اساس دغدغه های این بخش اتخاذ شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امامی امین پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه هم اندیشی استاندار تهران با کارآفرینان این استان طی سخنانی با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت کارآفرینان جهت توسعه اشتغال گفت: تصمیمات مربوط به بخش خصوصی باید بر اساس دغدغه های این بخش اتخاذ شود.

وی بیان کرد: این کارگروه مشورتی است که کارآفرینان به عنوان نماینده بخشی که فعالیت می کنند، دعوت می شوند تا دغدغه هایشان مطرح شود و منجر به تصمیم سازی برای مدیران بالادستی شود و تصمیمات مربوط به بخش خصوصی بر اساس دغدغه های این بخش اتخاذ شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران تاکید کرد: در مورد مالیات و فرهنگ پرداخت مالیات و خود اظهاری باید فرهنگ سازی شود، همچنین باید از ظرفیت‌های استان در جهت توسعه اشتغال و کارآفرینی استفاده‌ کنیم چرا که مسئولان به اتکای زحمات کارآفرینان می‌توانند اقدامات در حوزه های مختلف را دنبال کنند.

وی افزود: طبق قانون دولت موظف و مکلف  به تامین امکانات زیرساختی نظیر آب، برق و گاز برای  شرکت های صنعتی است.

امامی امین گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی صنایع قوی و اقتصاد پویا  را می توان یکی از مولفه ها و عناصر  قدرت ملی قلمداد کرد، اگر بخواهیم در جامعه بین الملل حرفی برای گفتن داشته باشیم باید در شرایط تحریم مشکلات معیشتی مردم را مرتفع کنیم.

معاون استاندار تهران گفت: همه ما به عنوان کارگزاران و  بخشی از پازل حاکمیتی در نظام موظف و مکلف هستیم تا مشکلات صنایع را مرتفع کنیم، شرایط تحریم البته صرف نظر  از تمام تنگناهایی که به مردم  تحمیل کرد اما موجب تقویت روحیه خودباوری بین مردم و مسئولین شد.

امامی امین افزود: قریب به اتفاق مطالبات صاحبان صنایع مربوط به  افزایش ظرفیت تولید بود که قانون شعاع ۱۲۰ کیلومتر و برخی بوروکراسی های دست و پاگیر اداری  مانع از تحقق  آن بود.

کد خبر 4692649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =