خبرنگاران در جامعه امیدبخشی کنند

چالوس - فرماندار چالوس، رسالت خبرنگاران را ارائه اخبار صحیح و درست و امیدبخشی در جامعه بیان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدناصر زندی عصر چهارشنبه در مراسم هفته خبرنگار با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی عنوان کرد: این خبرنگار شهید می تواند الگوی مناسبی برای اصحاب رسانه باشد.

وی با اظهار اینکه استکبار جهانی به دنبال خبرسازی و وارونه جلوه دادن اخبار هستند افزود: دشمنان درپی آن هستند که اطلاعات صحبح به مردم در جهان رسانده نشود و رسالت خبرنگاران فداکار و ایثارگر آن است که خبرها را درست، دقیق و به موقع را به مردم منتقل کنند.

فرماندار چالوس به نقش خبرنگاران در دوران دفاع مقدس و عرصه های مختلف در کشور اشاره و اضافه کرد: خبرنگاران همدوش و همپای مردم در عرصه های مختلف حضور دارند و سعی می کنند اخبار صحیح را به مردم منتقل کنند.

وی آگاهی بخشی خبرنگاران را در حوادث مختلف در تنویر افکار عمومی بسیار موثر دانست و گفت: خبرنگاران باید مردم را امیدوار کنند و نسبت به دیگر افراد جامعه باید از آگاهی بیشتری برخوردار باشند تا اطلاع بخشی کند.

وی شجاعت را از جمله ویژگی های خبرنگاران برشمرد و عنوان کرد: ثبت و ضبط کردن رشادتهای جوانان که باید در تاریه ماندگار شود، از اقدامات ارزشمندی است و هشت سال دفاع مقدس در تاریخ دنیا بی نظیر و کم نظیر است.

فرماندار چالوس، ایثارگری های دوران دفاع مقدس را بی نظیر دانست و افزود: این ایثارگری ها باید به درستی در جامعه ماندگار و منتقل شود و خبرنگاران در این زمینه نقش مهم دارند.

زندی با اظهار اینکه خبرنگاران می توانند در حفظ و ماندگاری فرهنگ های اصیل و کهن نقش بسزایی داشته باشند از اصحاب رسانه خواست تا در حفظ و انتقال میراث کهن و ارزش ها توجه داشته باشند و قدر این جایگاه و منزلت را بدانند.

کد خبر 4692804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =