مردم با اتحاد خود جنگ اقتصادی را پشت سر می‌گذارند

کاشمر - رئیس دادگستری کاشمر گفت: مردم با اتحاد خود جنگ اقتصادی را پشت سر می گذارند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی میدانی عصر چهارشنبه در کمیسیون حمایت قضائی از سرمایه گذاری شهرستان کاشمر که با حضور مسئولان و مدیران کارخانجات در شهرک صنعتی کاشمر برگزار شد؛ اظهار کرد: دشمن برای اجرای برنامه های شوم نظامی خود با توجه به قدرتی که ایران به دست آورده است مأیوس شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا برنامه های استکبارستیزی خود را از وزارت دفاع به وزارت اقتصادی برده است؛ افزود: هجمه اقتصادی استکبار پررنگ تر از هجمه نظامی است وکشور ما در بحث اقتصادی واقعا در معرض آسیب و تهدید است.

وی تأکید کرد: در چند سال اخیر مقام معظم رهبری به اقتصاد، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید بسیار تأکید کرده بودند.

میدانی تصریح کرد: با پیروی از ولایت همه ما باید متحد باشیم و همچون هشت سال دفاع مقدس که همه قدرتهای منطقه در برابر ما ایستاده بودند؛ همه با همدلی و اتحاد در یک صف بودند پیروز شدیم چون از همه قطع امید کردیم و با توکل بر خدا و اهل بیت و توان داخلی بر مشکلات فائق آمدیم.

وی ابراز کرد: امروز هم از این گردنه های مشکلات عبور خواهیم کرد همچون هشت سال دفاع مقدس که پیروزی محقق شد.

رئیس دادگستری کاشمر افزود: قطع امید از بیگانگان ، توکل بر خدا، اتحاد و فرمانبری از ولایت مشکلات را حل می کند.

میدانی تصریح کرد: ملت ایران قدرتمندترین ملت جهان است و نیاز به کدخدا ندارد.

وی اظهار کرد : مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید حل شود چون مشکلات اقتصادی بر زندگی مردم سایه انداخته و مردم از نظر معیشتی و فشار در تنگنایند.

رئیس دادگستری کاشمر با بیان اینکه دستگاه قضایی در کنار دیگر قوه ها برای رفع مشکلات در تلاش است گفت: قوه قضائیه در کنار تولید کنندکان و صنعتگران است و با اختیارات قانونی می توانیم از تولید حمایت کنیم.

وی تأکید کرد: تا جایی که امکان دارد کارخانه ای نباید تعطیل شود.

میدانی با بیان اینکه تا و قتی پرونده شکایتی تشکیل نشود در کمیسیون حمایت قضائی از سرمایه گذاری این مشکلات را حل می کنیم ابرازداشت: همه نهاد ها با دستگاه قضایی مرتبط و دستگاه قضا نیز در راستای حقوق عامه و رونق تولید کمک می کند وبا میانجی گری مشکلاتی را حل کرده است.

رئیس دادگستری کاشمر تصریح کرد: وقتی پرونده قضایی تشکیل می شود اختیارات محدود می شود ولی سعی و تلاشمان این است که پرونده ای اگر تشکیل می شود تولید آن کارخانه متوقف نشود.

وی با بیان اینکه با برنامه مثلث اقتصادی استاندار رابطه دستگاه قضایی با دستگاه اداری چندین برابر شده است گفت: هدفمان اعتلای حاکمیت اسلامی و خدمت رسانی به مردم درچار چوب قانون است.

وی با تأکید براینکه از تولید و سرمایه گذاری به نحو احسن به وظیفه خودمان عمل می کنیم اظهارکرد: همه فعالیت ها را در چارچوب قانون انجام می دهیم و در بعضی مواقع فرا قانونی در قالب صلح و سازش می توان کارکرد.

کد خبر 4692949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =