مستندسازی و جمع بندی تجارب تشکلهای مردم نهاد ضروری است

زنجان-  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: مستندسازی و جمع بندی تجارب انجمنها و تشکلهای مردم نهاد امری ضروری است و در این میان شکل گیری مدیریت دانش اهمیت زیادی دارد.   

 به گزارش خبرنگار مهر، جمشید انصاری ظهر پنجشنبه در همایش کشوری «پیشگامان آئین محبت» در محل همایش‌های بین‌المللی روزبه زنجان، زنجان را شهر خیرین در سطح کشور عنوان کرد و افزود: خیرین سلامت در استان اقدامات خوبی را در ارتقای سلامت انجام می‌دهند. 

وی اظهار کرد: کارکرد و فعالیت خیرین سلامت در استان زنجان خوب است و این فعالیت‌ها ناشی از فکر کردن به دیگران در جامعه  و دستگیری از بیماران نیازمند است. 

معاون رئیس جمهور   به فعالیت ۱۵۰ هزار خیر در مهرانه زنجان اشاره کرد و گفت: وجود این تعداد خیر در این استان فرصت بسیار خوبی برای نشان دادن توانمندی‌های خیرین است.

انصاری تأکید کرد:  تشکیل و فعالیت خوب و مؤثر سمن‌ها و انجمن‌ها به شخصیت وجود انسان‌ها هم‌جهت می‌دهد واین انجمن ها کمک کار دولت هستند. 

وی  بر  جمع‌بندی و مستندسازی تجارب و فعالیت انجمن‌ها و سمن‌ها تأکید کرد و گفت: مدیریت دانش این نوع فعالیت‌ها باید انجام شود به‌طوری‌که دولت هم حاضر است در این راستا تجربه‌های موفق را احصا و تسهیل امور فعالان در خیریه‌ها است.

رئیس سازمان اداری و استخدامی بر به اشتراک گذاشته شدن تجارب فعالیت در انجمن‌ها و سمن‌ها تا کید کرد و افزود: تجارب جمع‌بندی شده وبا مدیریت  درست در همایش‌های  در اختیار دیگران قرار گیرد.

انصاری بابیان اینکه  جلب مشارکت دیگران برای فعالیت‌های اجتماعی هم بایدمدنظر قرار گیرد، یاد آور شد: نتیجه این فعالیت‌ها تشکیل تشکل‌ها و انجمن‌ها است.

 رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور  گفت: مستندسازی و جمع بندی تجارب انجمنها، تشکلهای مردم نهاد امری ضروری است و در این میان شکل گیری مدیریت دانش اهمیت زیادی دارد.

انصاری تصریح کرد: موفقیت انجمن مهرانه در قالب مدیریت دانش به خوبی به دیگران عرضه شود و دیگران از این دانش استفاده کنند و در قالب یک کار علمی دردانشگاه‌ها موردتوجه قرار گیرد.

کد خبر 4693300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =