نیروی انسانی حوزه بهداشت و درمان متناسب با نیاز مناطق توزیع شود

اراک- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نیروی انسانی حوزه بهداشت و درمان باید متناسب با نیاز مناطق مختلف توزیع شود تا بتوان در حوزه سلامت شرایط عادلانه ای برقرار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی صبح پنج شنبه در ادامه سفر یک روزه خود به استان مرکزی و بازدید از بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان، اظهار داشت: در خصوص ضریب اشغال تخت در این مرکز درمانی نسبت به نیروی انسانی باید جمع بندی فنی انجام دهیم و درصورت انجام این امر، کسری های مربوط به بخش تجهیزات و نیروی انسانی متخصص و کارشناس در این مرکز درمانی رفع خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: با توجه به اولویت داشتن عدالت در حوزه سلامت باید نیروی انسانی بخش بهداشت و درمان را متناسب با نیازهای مناطق در سطح کشور توزیع کنیم.

نمکی با بیان اینکه دستگاه سی تی اسکن بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان قدیمی است، گفت: با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در کریدور ارتباطی و وقوع تصادفات، تجهیزاتی مانند دستگاه سی تی اسکن آن را تقویت و تأمین خواهیم کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حین بازدید از قسمت های مختلف بیمارستان امام صادق (ع) شهرستان دلیجان به ویژه بخش زنان و زایمان تاکید کرد: مراکز نازایی و ناباروری این مجموعه بایستی تقویت شود و برای این مهم اقدام خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: با توجه به بازدیدی که امروز از این مجموعه درمانی صورت پذیرفت، مشکلات آن در حوزه های مختلف از قبیل تامین نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات ارزیابی و جمع بندی نهایی و تصمیمات لازم، پس از این سفر منعکس می شود.

بر اساس گزارش مهر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز بهداشتی و درمانی شهر نراق از توابع دلیجان نیز بازدید به عمل آورد.

کد خبر 4693326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =