مدیریت شهری باغستان نیازمند نقد منصفانه است

شهریار- شهردار باغستان نقد منصفانه را نیاز فعلی مدیریت شهری برشمرد و افزود: شرایط کنونی شهرداری ها بسیار سخت است و مدیریت شهری بیش از هر زمان دیگری به نقد منصفانه و مشوقانه نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن رنجبر در مراسم تجلیل از خبرنگاران که با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر باغستان و جمعی از اصحاب رسانه در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شده بود، ضمن گرامیداشت و تبریک به مناسبت روز خبرنگار به اهمیت و تاثیر کار رسانه ای اشاره کرد و دراین باره اظهار داشت: امروز بهانه ای است که صادقانه از همه تلاش ها و زحمات اصحاب رسانه که در کنار مجموعه مدیریت شهری وشورای اسلامی  بوده اند قدردانی و تشکر کنیم چرا که نهادی عمومی همانند شهرداری باید هزینه زیادی داشته باشد تا مشکلات و نیازها را شناسایی کند اما رسانه ها همانند آئینه آنها را برای ما منعکس می کنند که کار بسیار ارزشمندی است.

وی نقد سازنده رسانه ها را مهم خواند و افزود: متاسفانه ما زبان تعریف را به نقد ترجیح می دهیم اما بایستی به این موضوع توجه داشته باشیم که انتقاد سازنده در راستای ارتقای وضعیت اجتماعی و رفاهی شهروندان می تواند بسیار موثر در اهداف هر مجموعه ای باشد که و در طول  یکسال و نیم در شهر باغستان جز در مواردی اندک نقد غیر منصفانه از انتقادات سازنده اصحاب رسانه استفاده نموده ایم.

شهردار باغستان افزود : امروز نقش خبرنگاران در اصلاح امور تاثیر گذار است و از شما تقاضای کمک و همراهی داریم.

رنجبر نقد منصفانه را نیاز فعلی مدیریت شهری برشمرد و افزود: شرایط کنونی شهرداری ها بسیار سخت است و مدیریت شهری بیش از هر زمان دیگری به نقد منصفانه، مشوقانه و برادرانه نیاز دارد تا در خدمات رسانی خود رضایت عمومی را جلب نموده باشد.

وی ادامه داد: هیچ دستگاهی گستره خدماتی شهرداری را ندارد، اگر در هر حوزه ای مدیریت شهر وارد نشود بسیاری از نیازهای شهری روی زمین می افتند و این در حالی است که متناسب شهرداری و خدمات آن ، قانون نتوانسته رشد کند و خلأهای بسیار در قانون، کار را در شهرداری‌ها سخت می کند و در معرض هزاران اتهام و حمله ناخواسته قرار می گیرد.

رنجبر گفت: نگاه به خدمات شهرداری بسیاری از مواقع نگاه درستی نیست چراکه باید به این نهاد خدماتی به صورت تخصصی نگریست و به بعضی از موضوعات غیر منصفانه که هیچ ربطی به شهرداری ندارد و یا حداقل از حوزه شهرداری خارج است، نپرداخت.

وی گفت:امروز احساس می کنیم که برنامه های مدیریت شهری در مسیر درستی حرکت می کند  و بسیاری از معضلات و مسایل حقوقی و قضایی که پیش از این بدون نتیجه مانده بود در حال ثمر گرفتن است و در حوزه عمران زیرساخت‌های خوبی در نقاط مختلف شهر در حال اجراست و در مسیر آبادانی،رونق و شکوفایی که مقصد می باشد قرار گرفته ایم.

شهردار باغستان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به برخی از اقدامات و فعالیت های مختلف شهرداری اشاره کرد وتصریح کرد: باغستان فردا بسیار متفاوت تر از باغستان امروز خواهد بود چرا که این شهر باظرفیت تر از گذشته است و با همدلی و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی طرح ها و اقدامات ارزنده ای در دستور کار قرار گرفته و فردایی بهتر در انتظار این شهر است.

کد خبر 4693382

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 4 =