مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر سراسر کشور در شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر سراسر کشور با معرفی برترین ها به کار خود خاتمه داد.

به گزارش خبرنگار مهر، در روز پایانی این رقابت ها در رشته ژیمناستیک در ماده زمینی، امیر حسام قره قاش از شهرستانهای تهران و محمدصدرا مبین از تهران به صورت مشترک اول،  نبی الله بگجانی از گلستان دوم و مرصاد زرگر از قزوین سوم شدند.

در ماده خرک حلقه، علی اسدی و امیر حسام قرع قاش از شهرستان های تهران به صورت مشترک اول، علس شیخ شعاعی از کرمان دوم و علی محمدی از آذربایجان شرقی سوم شدند.

در ماده دار حلقه، نیما یعقوبی از تهران اول، محمد صدرا مبین از تهران دوم و نیما شاهوردی از البرز، امیرمهدی امیرنسب از اردبیل و نبی الله بگجانی به صورت مشترک از گلستان سوم شدند.

درماده پرش خرک، شایان رحمانی از کردستان، رضا خدارحمی از اصفهان و امیرمهدی امیرنسب از اردبیل اول تا سوم شدند و در ماده پارالل علی اسدی از شهرستانهای تهران، علیرضا میر از لرستان و شایان رحمانی از کردستان رتبه های برتر را کسب کردند.

در ماده بارفیکس نیما یعقوبی از تهران اول، نیما شاهوردی از البرز دوم و علی محمدی از آذربایجان شرقی و رامتین زندی از کردستان به صورت مشترک سوم شدند.

قهرمان قهرمانان کلاس هشتم امیرحسام قره قاش از شهرستانهای تهران، محمدصدرا مبین از تهران و علی اسدی از شهرستانهای تهران اول تا سوم شدند.

در مسابقات تیمی امیرحسام قره قاش و علی اسدی از شهرستانهای تهران اول، محمدصدرا مبین و نیما یعقوبی از تهران دوم و امیرمهدی امیرنسب و مهدی شاهی از اردبیل و رامتین زندنی وشایان رحمانی از کردستان به صورت مشترک سوم شدند.

در ماده زمینی علیرضا زائری نیا از خراسان رضوی مقام اول ، طاها اصلانی از آذربایجان شرقی مقام دوم و امیرحسین سلگی از البرز و آرمان خدایی از تهران مقام سوم را کسب کردند و در ماده خرک حلقه آرمان خدایی ازتهران، حسن قانع از فارس و صدرالدین هاشم نژاد از تهران اول تا سوم شدند.

همچنین در ماده دار حلقه امیر محمد قربانی از خراسان رضوی و مهدی صادقی از مازندران به صورت مشترک اول ، علی مهدی زاده از اردبیل دوم و محمد عرفان فخرآبادی از یزد سوم شدند و در ماده پرش خرک امیرمحمد قربانی از خراسان رضوی و امیررضا مجیدی از اردبیل به صورت مشترک اول، علی حیدری از قم دوم و امیرحسین کاظمی از شهرستانهای تهران سوم شدند.

درماده پارالل نیز امیررضا مجیدی از اردبیل، امیر حسین سلگی از البرز به صورت مشترک اول ، صدرالدین هاشم نژاد از تهران و پارسا مهدی از کردستان سوم شدند همچنین درماده بارفیکس، طاها اصلانی از آذربایجان شرقی اول ، بهیاد فرهمندی از کردستان و علی مهدی زاده از اردبیل مشترک دوم و علیرضا زائری نیا از خراسان رضوی سوم شدند.

قهرمان قهرمانان پایه هفتم رشته ژیمناستیک امیر محمد قربانی از خراسان رضوی،طاها اصلانی از آذربایجان شرقی و علیرضا زائری نیا از خراسان رضوی معرفی شدند.

قهرمان تیمی علیرضا زائری نیا و امیر محمد قربانی از خراسان رضوی ، آرمان خدایی و صدالدین هاشم نژاد ازتهران و علی مهدی زاده و امیررضا مجیدی از اردیبل اول تا سوم شدند.

 در رشته ژیمناستیک پایه نهم نیز در ماده زمینی، هومن جعفری از شهرستان های تهران، دانیال سلطانی نژاد از کرمان و ماردین قمری از کرستان اول تا سوم شدند و در ماده خرک حلقه ، هومن جعفری از شهرستانهای تهران ، پرهام دوست محمدی از شهرستانهای تهران و محمد مهدی رشیدی از تهران رتبه های برتر را بدست آوردند.

در ماده، دار حلقه، مجید خاکزاد از مازندران،شایان قدیمی ازتهران و آرین سیاه منصور از لرستان اول تا سوم شدند و هچنین در ماده پرش خرک، علی قرئی از اصفهان و مهرداد دولتشا از لرستان به صورت مشترک اول، حسین بایرامی از اردبیل دوم و شروین فدایی از خراسان رضوی سوم شدند.

در ماده پارالل ، شایان قدیمی از تهران اول، محمد مهدی رشیدی از تهران و مجید خاکزاد از مازندران دوم و محمدرضا عزت زاده و دانیال سلطانی نژاد از کرمان سوم شدند.

در ماده بارفیکس، مهرداد دولتشا از لرستان اول، حسین بابرامی از اردبیل دوم و محمدرضا عزت زاده و محمد سالار علیخانی به صورت مشترک سوم شدند و  قهرمان قهرمانان پایه نهم هومن جعفری از شهرستانهای تهران و شایان قدیمی از تهران و آرین سیاه منصور از لرستان اول تا سوم شدند.

در تیمی نیز هومن جعفری و پرهان دوست محمدی از شهرستانهای تهران اول، محمد مهدی رشیدی و شایان قدیمی از تهران دوم و آرین سیاه منصور و مهرداد دولتشاهی از لرستان سوم شدند.

کد خبر 4693443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =