لزوم حذف شعارهای توخالی در گام دوم انقلاب/مجلس بی تفاوت تغییر کند

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در گام دوم شعارهای توخالی و وعده ها حذف شود و مردم با مشورت بهترین ها را تصمیم گیری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح یکشنبه در دیدار با ائمه جمعه خراسان جنوبی که در محل دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برگزار شد، با اشاره به آیاتی از قرآن بیان کرد: آنچه در قرآن به صورت سوال مطرح می شود، عمومی بوده و همه می دانند جهان خلقت هدف دارد.

وی با بیان اینکه اگر جریانات به دنبال مسائل نفسانی برود نتایج خلقت زمین و آسمان فاسد می شود، افزود: عالم خلقت هدفمند بوده و نمونه آن در زیبایی موجود در محکمات عقل، آیات قرآن، محکمات حدیث، محکمات تاریخ و در لسان دعای ندبه مشاهده می شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به دیگر آیاتی از قرآن، بیان کرد: خدا برای سیستم خلقت انسان اوصیاء را قرار داده که اگر نباشد، رسالت باطل است.

آیت الله عبادی بیان کرد: گاهی خدا فراموشی و خود فراموشی در حدی قرار می گیرد که کسانی که دم از مسلمانی و خادم الحرمین می زنند، نوکر تمام عیار کفار و مشترکین می شوند و هر جنایتی را انجام می دهند.

ضرورت حذف شعارهای توخالی

وی با بیان اینکه از یک سال گذشته مردم فرانسه شنبه ها به صحنه می آیند و کشته می شوند اما بر نظام لیبرالی غرب اعتراض می کنند، گفت: لیبرال های فرانسه به شر خودشان گیر کرده اند اما لیبرال های ما می خواهند از آن ها زندگی بیاموزند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز بعد از چهل سال تجربه های تلخ و شیرین به حجت و نتیجه ای مسلم رسیده ایم، افزود: طی این مدت هرجا دنبال لیبرال های بی درد رفتیم، ذلت نصیب ما شد و هر جا به انقلاب عمل کرده ایم، پیروز بوده ایم.

عبادی با بیان اینکه ائمه جمعه فرماندهان جنگ گام دوم انقلاب بوده که باید جریان امروز را شایسته هدایت کنند، گفت: در گام دوم شعارهای توخالی و وعده ها حذف شود و مردم با مشورت بهترین ها را تصمیم گیری کنند.

جامعه اسلامی تحت تربیت دولت اسلامی قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با طرح این سوال که کسانی که قسم خوردند کار مردم را اصلاح کنند، چرا اصلاح نکردند؟ افزود: این افراد باید در برابر کارهایشان پاسخگو باشند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه چرا اولویت ها در اداره کشور مشخص نمی شود؟ افزود: مردم در هر لباس و قیافه پای انقلاب ایستاده اند و باید فرماندهی جبهه هدایت در مقابل نیرنگ ها و دروغ ها روی کار بیاید تا مردم جایگاه خود را پیدا کنند.

وی خطاب به ائمه جمعه بیان کرد: شما در بهترین شرایط موجود فرماندهی جبهه مقامت و حق علیه باطل را بر دوش  کشیدید و برای رسیدن به اهداف گام دوم انقلاب تلاش کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه نیاز است جامعه اسلامی تحت تربیت دولت اسلامی شکل گیرد، افزود: همچنین مجلس بی تفاوت باید تغییر کند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه امروز قوه قضاییه مایه امید جامعه شده است، افزود: دزد هایی که قبلا احساس امنیت می کردند در شرایط کنونی احساس خطر می کنند.

کد خبر 4695277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 5 =