تخلف شوراها کمتر از دیگر دستگاه ها است

شیراز _ رئیس شورای اسلامی استان فارس گفت: تخلف در شورای شهر و روستا به اندازه دیگر دستگاه ها نیز و من نمی توانم در این خصوص صحبت کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرزاق موسوی ظهر یکشنبه در نشست خبری فعالیت های اخیر شورای اسلامی استان فارس تاکید کرد:بحث آموزش و نظارت در شوراها بسیار مهم است زیرا باعث کاهش تخلفات می شود که در شورای عالی استانها این مهم مدنظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در خصوص قوانین شوراها نیز بازنگری های مختلفی در حال انجام است که به زودی این مهم محقق می شود.

نایب رئیس شورای عالی استانها در خصوص شورای شهر صدرا نیز گفت: اگر نامه نگاری با شورای عالی شود این مجموعه ورود خواهد کرد و از طرفی نیز تفاهم نامه های مختلفی با برخی از سازمانها و دستگاه ها انجام شده است.

موسوی ادامه داد: در شورای عالی در خصوص عضو دستگیر شده شورای شهر شیراز نیز صحبت شده است.

در ادامه این نشست رئیس شورای اسلامی استان فارس نیز گفت: طی ۲۱ سال گذشته یک ریال از شورا نگرفتم و حتی حق الجلسه نیز دریافت نکردم.

علی خرمی ادامه داد: کل بودجه و اعتبارات شورای استان حدود ۱۴۰ میلیون تومان بوده و هیچ منبع درآمدی وجود ندارد و متاسفانه تا به امروز هیچ منبع درآمدی پایداری وجود دارد.

وی تصریح کرد: تخلفات زیادی در سیستم های مختلف روی داده است اما در شوراها اگر کوچکترین اتفاقی روی دهد در فضای مجازی بزرگ نمایی می شود.

رئیس شورای اسلامی استان فارس در خصوص شورای شهر صدرا نیز گفت: در بحث مصوبات شورای شهر صدرا مشکلی وجود نداشت.

خرمی تاکید کرد: تخلف در شوراها به اندازه دیگر دستگاه نیست.

در ادامه این نشست مرتضی زارع درنیانی با بیان اینکه هیچکس نباید خود را صاحب شهر بداند گفت: رئیس شورای شهر در زمانیکه مهدی حاجتی برای اولین بار دستگیر و آزاد شد به حراست شورای شهر شیراز اعلام کرد که اجازه ورود به او ندهند.

کد خبر 4695504

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =