قرارگاه رسانه ای رونق تولید در استان ها شکل بگیرد

بجنورد- رئیس رسانه ملی گفت: قرارگاه رسانه ای رونق تولید هرچه سریع تر در استان ها تشکیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی عسکری بعدازظهر یک شنبه در اختتامیه بیست دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها اظهارکرد: مدیران مراکز استان ها ستاد تولید رونق را جدی بگیرند و با استانداران جلسات مستحکم تری بگذارند.

عسکری افزود: طرح پیشرفت و تولید اشتغال در این ستادها طراحی چرا که با اجرای این طرح ها ۹۰ درصد کارها اجرا می شود.

وی همچنین به جنگ فرهنگی حاکم بر کشور اشاره کرد و ادامه داد: هدف جنگ روانی که در کشور حاکم شده تخریب فرهنگ و تخریب جوانان و دختران است، بنابراین باید از هویت خود حمایت و از فرزندانمان محافظت کنیم.

رئیس سازمان صد او سیما با اشاره به ساخت ۱۰ هزار قطعه تولیدات فرهنگی، بیان کرد: در این جشنواره حدود ۱۰ هزار اثر راهی جشنوراه شده اند که این نشان رشد کیفیت تولیدات فرهنگی دارد.

تولیدات مراکز استان ها کیفیت سازی شود

عسکری در ادامه بر کیفی سازی تولیدات مراکز استان ها تاکید کرد و گفت: مسلما کیفیت پایین تولیدات میزان مخاطبان را کاهش می دهد، بنابراین ضرورت دارد برای دیده شدن اقدام به خلق برند کنیم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به ارتباط بین دولت و رسانه اشاره کرد و افزود: چرخه بین دولت و رسانه ها به خوبی حفظ تا اثرات و نقش مثبت و سازنده خدمت به مردم ایفا شود.

رئیس رسانه ملی در ادامه بر تاثیرگذاری تحریم ها در افزایش تولیدات ایران اشاره کرد و گفت: تحریم برای کشور تولید کننده فرصت است، از این رو تحریم ها سبب افزایش تولیدات ایران شده است.

عسکری ادامه داد: ملت ایران در پناه مقاومت می توانند به آرمان های بلند برسند و دست ابرقدرت ها را کوتاه کنند.

وی با بیان اینکه تهدیدهای دشمنان نظام جمهوری اسلامی رسانه ای است، گفت: دشمن از طریق فضای مجازی و ماهواره افکار عمومی را تخریب و مردم را دچار یاس و نا امیدی کنند.

جشنواره تولیدات صداوسیمای مراکز استان ها کارگاه خلق زیبایی ها است

رئیس رسانه ملی در ادامه با بیان اینکه جشنواره تولیدات صداوسیمای مراکز استان ها کارگاه خلق زیبایی ها است، اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره های استانی نشان از ارزیابی سالیانه کارگاه ها دارد.

وی بیان کرد: این نوع جشنوارها، جشنواره های پرکاری بوده و می تواند به یک کارگاه تمام عیار برای خلق زیبایی ها تبدیل شود.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به پیش رو بودن انتخابات افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی براساس رای مردم انجام می شود.

عسکری گفت: تمام مراکز استان ها برای اینکه مردم در انتخابات شرکت داشته باشند باید بی طرف باشند چرا که حفظ بی طرفی برای ما اهمیت دارد.

وی همچنین مطرح کرد: ضرورت دارد برای جوانان فکر و برنامه ریزی کنیم تا زمینه اشتغالزایی آنان فراهم شود.

رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه دشمنان اهداف ایران را مورد هدف قرار گرفته اند، ادامه داد: دشمنان با اهداف شوم خود جنگ روانی علیه نظام راه انداخته بودند اما مردم ایران با حضور در تظاهرات ۲۲ بهمن ثابت کردند نقشه های آنان نقش برآب می شود.

عسکری در ادامه حضور نخست وزیر ژاپن در ایران اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب با جمله مستحکم خود که بیان کردند ترامپ را لایق جواب گویی نمی دانم ثابت کردند که باز هم دشمنان شکست خوردند.

وی اظهارکرد: موشک پهباد ایران بار دیگر ثابت کرد که می تواند تمام نقطه دشمنان را نابود کند به طوری که توانست نقطه داعش را هدف گیری کند.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه دشمنان با تهدید تحریم اقتصادی باز هم جنگ روانی را برای مردم به وجود آوردند، عنوان کرد: مردم ایران با مقاومت و ایستادگی همانند مجاهدان باز هم در این حوزه دشمنان را شکست دادند.

عسکری با طرح سوال اینکه دشمنان در چه فکری هستند، تصریح کرد: ایران فریب کشورهایی همچون اروپا و آمریکا را نخواهد خورد.

وی با بیان اینکه نقش رسانه ها در حفظ اندیشه ها بی بدیل است، گفت: ۸۰ درصد مردم رویکردشان رسانه ملی است و این نشان از آن دارد که دیگر مردم گول شبکه های گوناگون را نخواهند خورد چرا که دیگر دست دشمنان برایشان رو شده است.

رئیس سازمان صدا و سیما اظهار کرد: روحیه مقاومت از طریق رسانه ملی مهمترین اقدامات این سازمان است.

عسکری ادامه داد: دشمنان می خواهند ایران را همانند عراق، سوریه و یمن به ویرانه تبدیل کنند اما کور خوانده اند زیرا ملت ایران اجازه نخواهند داد به خاک این نظام خدشه ای وارد شود.

وی با بیان اینکه رسانه ملی زبان مردم هستند، افزود: ضرورت دارد مدیران خدمات خود را در برنامه ها اعلام تا مردم آگاه و دلگرم شوند.

رئیس رسانه ملی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اظهارکرد: سازمان های مراکز استا نها برنامه های خود را بر اساس منشور بیانیه گام دوم تنظیم کنند چرا که این برنامه حال و آینده است.

کد خبر 4696051

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 5 =