ارتباط خوبی بین دولت و سمن برقرار نشده است

تهران- استاندار تهران با اشاره به اینکه در حوزه گسترش همبستگی اجتماعی که یکی از بایسته های مسئولیت اجتماعی است موفق عمل نکرده ایم گفت: نتوانسته ایم ارتباط خوبی بین دولت و سمن برقرار کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی عصر یکشنبه در همایش سازمان های مردم نهاد استان تهران طی سخنانی اظهار داشت: در تهران با شتاب گرفتن تحولات شهری و صنعتی شدن شاهد تکانه های اجتماعی بودیم که بعضی از افراد را نیازمند به کمک های سایرین کرد.

محسنی بندپی افزود: در حوزه بسط و گسترش همبستگی و شکوفایی اجتماعی که یکی از بایسته های مسئولیت اجتماعی است موفق عمل نکرده ایم و هنور نتوانسته ایم ارتباط خوبی را بین دولت و افراد خیراندیش و سمن ها برقرار کنیم.

وی بیان داشت: سمن ها باید ظرفیت ها و منابع خود را بین مردم به اشتراک بگذارند و استانداری تهران با این راهبرد که نیازمند همکاری با تشکل های مردم نهاد است این همایش را برگزار کرده است.

استاندار تهران با بیان اینکه مدیران دولتی باید به این باور قلبی و درونی برسند که وجود سمن ها تسهیل گر و یاور دولت هستند اظهار داشت: فرصت همکاری با سمن ها را قدر می دانیم و در راستای هموار سازی مشکلات بر سرراه این همکاری که البته ناشی از وجود بروکراسی لنگ و بیمار اداری است گام برمی داریم.

محسنی بندپی عنوان داشت: استانداری تهران پاسخگوی هرگونه مطالبه به حق و قانونی شورای سمن های استان خواهد بود و امیدوارم شرایطی فراهم شود که با اقدامات اثرگذار سمن ها برای کاهش فاصله طبقاتی در تهران باشیم.

 

کد خبر 4696065

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =