ورودنمایندگان اتاق بازرگانی قزوین به کمیسیون های تخصصی اتاق ایران

قزوین- نمایندگان اتاق بازرگانی استان قزوین در انتخابات کمیسیون های تخصصی اتاق ایران با اکثریت آراء چهار کرسی نائب رئیسی را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اتاق بازرگانی استان قزوین، طی دو روز برگزاری انتخابات کمیسیونهای تخصصی اتاق ایران، نمایندگان اتاق قزوین خوش درخشیدند و توانستند در چهار کمیسیون مهم پارلمان بخش خصوصی کشور به عنوان نائب رئیس انتخاب شدند.

دراین انتخابات که روزهای شنبه و یکشنبه ۲۶ و ۲۷ مردادماه دراتاق بازرگانی ایران برگزارشد، در انتخابات کمیسیون لجستیک و حمل و نقل  اتاق بازرگانی ایران، سیدعلی حسینی، عضو  هیئت نمایندگان اتاق قزوین بارای اکثریت اعضای کمیسیون، به عنوان نائب رئیس دوم این کمیسیون انتخاب شد.

همچنین اصغر آهنی ها با رای اکثریت اعضای کمیسیون مالیات، کار و تامین اجتماعی، به عنوان نائب رئیس دوم این کمیسیون، نیما بصیری طهرانی، به عنوان نائب رئیس اول کمیسیون صنایع و محمدرضا فاروقی به عنوان نائب رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق ایران انتخاب شد.

به این ترتیب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین برای اولین بار از زمان تاسیس خود توانست در چهارکمیسیون بسیارمهم  و تخصصی اتاق ایران، کرسی های نواب رئیس را به خود اختصاص دهد.
 

کد خبر 4696101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =