بازدید امیر سیاری از مرکز آموزش جواد الائمه (ع) نیروی زمینی ارتش

رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش با حضور در مرکز آموزش حضرت جواد الائمه (ع) نیروی زمینی از روند برنامه های هفدهمین دوره رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاههای افسری بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر حبیب الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش با حضور در مرکز آموزش حضرت جواد الائمه (ع) نیروی زمینی از روند برنامه های هفدهمین دوره رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاههای افسری بازدید کرد.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بازدید گفت:‌ دانشجویان جدید الورود باید اراده خود را به کار بگیرند تا به عنوان آینده ساز ارتش بتواند نقش خود را ایفا کنند، باید آینده را بشناسند، نیازمندی های آینده را باید بدانند، بر این مبنا مسیر خود را مشخص کنند و در این مسیر تمام توانمندی خود را بکار گیرند.  

وی با بیان مزایای دوره جامعه پذیری نظامی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش افزود: در این دوره دانشجویان  با هم آشنا می شوند، نزدیک بودن آنها به همدیگر برای مسئولیت پذیری در آینده و تعامل و همکاری بیشتر مفید خواهد بود، همدیگر را  درک می کنند و ماموریت مشترک در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران به نحو مطلوب تری انجام می شود و نتیجه این ارتباطات و تعامل و درک مشترک، هم افزایی بیشتر و اجرای مطلوب در ماموریت های محوله خواهد بود.

کد خبر 4696103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =