سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی پر توان ولایت فقیه است

سنندج-فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه سپاه در زمینه پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی ایران باید پیشتاز باشد، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی پر توان ولایت فقیه است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سپاه بیت المقدس استان کردستان، سردار محمدحسین رجبی در نهمین جشنواره سراسری مالک اشتر با اشاره به اینکه در سپاه تمامی کارها به صورت جمعی انجام می شود، اظهار داشت: وجود همکاری، هماهنگی و هم افزای در تمام رده ها قطعا نتیجه مثبت در راستای آن کار را به بار خواهد آورد.

وی افزود: وظیفه مندم از تمام رده ها که شبانه روز در جهت تحقق اهداف سپاه و پیشرفت و ماموریت در این حوزه سر از پا نمی شناسند و صادقانه مجاهدت می کنند قدردانی کنم و باید گفت که برپایی این جشنواره کفایت تلاش های این عزیزان را نخواهد کرد و ما به ازای این مجاهدت رضای خداوند متعال است که انشالله شامل همه عزیرانی که با دلسوزی و ایمان در جهت تحقق این آرمان گام بر می دارند از جانب خداوند عنایت شود.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان ادامه داد: معرفی الگوهای برتر در زمینه‌های مختلف در بسیج موجب پیشرفت و تعالی اقدامات ارزنده بسیج و سپاه است.

سردار رجبی یادآور شد: ما در محیطی انجام وظیفه می کنیم که بسیار پرمخاطره است پس طبیعتا در نگاه دیگران استانی متفاوت هستیم و همین امر می طلبد که ما باید بسیار مراقب باشیم تا با ایجاد امنیت و ضمانت این امر برای کشور کوشاتر از هر استان دیگر باشیم.

وی بیان کرد: ۲۳۰ کیلومتر مرز داریم که اگر در مراقبت از این امر مهم  کوتاهی کنیم همه دشمنان ضد امنیتی می توانند از این دروازه بزرگ عبور کرده و هر اتفاقی و هر جریانی را علیه امنیت ما به راه بیندازند و باید با اشرافگری دقیق در حفظ امنیت کشور کوشا باشیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به تلاش بسیجیان وظیفه مند و آتش به اختیار که بدون هیچ چشم داشتی در راه امنیت این کشور تلاش می کنند، گفت: رویکرد و انتظاری که مقام معظم رهبری از همه سبز پوشان این کشور دارد این است که سپاه پاسدار انقلاب است و اگر ما پاسداران خوبی باشیم انقلاب و راه آن ادامه خواهد داشت و اگر در این امر کوتاهی و قصوری انجام گیرد انقلاب به خطر می افتد پس باید با مد نظر قرار دادن بسیاری از بایدها و نبایدها این فرمان را به بهترین شکل تحقق بخشیم.

سردار رجبی افزود: من از همه مسئولان درخواست دارم که با بستن یک پیمان برای یک سال دیگر در به کمال رساندن هر آنچه در این حوزه مد نظر است و با شناخت و قراردادن تمام اولویت ها که دیانت و خودباوری سپاه به اقداماتی انجام  شده است، فضای امنیت را بر این استان حاکم کنیم.

وی رسالت اصلی جشنواره مالک اشتر را برگرفته از نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر و پندهای مدیریتی آن نام برد و اظهار داشت: همه مسئولان و فرماندهان در مجموعه سپاه باید این پندهای مدیریتی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

کد خبر 4698728

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =