برنامه «اصفهان گرد» در خانه تاریخی نظام الاسلام برگزار می شود

اصفهان - دومین برنامه اصفهان گرد با موضوع «چگونه با قصه ها و روایت های یک شهر سفر کنیم؟»، ۳۱ مرداد از ساعت ۲۰ تا ۲۲ در خانه نظام الاسلام برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر،  داشتن آثار برجسته ملی و خانه ها و بناهای تاریخی می تواند بر توسعه فرهنگی واقتصادی هر جامعه اثر بخش باشد، بنابراین باید بر شناساندن آن به مردم اهتمام کرد تا آن‌ها در حفظ و نگهداری این ارزش های ملی بکوشند.

برنامه «اصفهان گرد» که توسط اداره گردشگری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده، قرار است مردم را با قصه ها و روایت های تاریخی به سفری یک روزه ببرد.

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در این ارتباط اظهار داشت: دومین برنامه اصفهان گرد با هدف شناساندن ۱۰۱ راه برای کشف اصفهان و با موضوع «چگونه با قصه ها و روایت های یک شهر سفر کنیم؟»، روز پنجشنبه ۳۱ مرداد از ساعت ۲۰ تا ۲۲ در خانه نظام الاسلام برای آشنایی با این خانه تاریخی برگزار می‌شود.

علیرضا مساح با بیان اینکه حضور در این برنامه برای عموم مردم امکان پذیر است، ابراز داشت: اصفهان گرد در کارسوق اول که تیرماه برگزار شد حمام علی قلی آقا بود و در کارسوق دوم روایتگر خانه تاریخی نظام الاسلام است.

مساح افزود: این برنامه با حضور بلاگر و کارشناس گردشگریمجید عرفانیان برگزار می‌شود که در آن قصه های تاریخی خانه نظام الاسلام از راهنمایان، اساتید و متخصصان جمع آوری شده و روایت می شود.

کد خبر 4699044

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =