برگزاری مسابقه جایزه بزرگ دوگانه آبی در کرمانشاه

کرمانشاه_ رئیس هیئت ورزش سه‌گانه استان کرمانشاه گفت: مسابقه جایزه بزرگ دوگانه آبی در منطقه گردشگری سراب نیلوفر برگزار می‌شود.

فاطمه واحدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقه جایزه بزرگ دوگانه آبی تحت عنوان آکوا اتلون به میزبانی هیئت ورزش سه گانه کرمانشاه بر برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش سه گانه استان کرمانشاه گفت: این مسابقه برای نخستین بار در سطح استان و دومین بار در سطح کشور برگزار می شود.

وی با تاکید بر اینکه این مسابقه در منطقه گردشگری سراب نیلوفر برگزار می‌شود، افزود: مسابقه جایزه بزرگ دوگانه آبی در روز چهاردهم شهریور ماه در دو رده سنی بالای ۱۶ سال و بین ۱۲ تا ۱۶ سال برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش سه گانه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در رده سنی ۱۶ سال به بالا مسافت مسابقه به این شرح است که پس از۲۵۰۰ متر دو ، ۸۰۰ متر شنا و سپس ۲۵۰۰ متر دو انجام می شود.

این مسئول عنوان کرد: همچنین مسافت مسابقه برای رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال پس از یک هزار و ۲۵۰ متر دو، ۴۰۰ متر شنا و یک هزار و ۲50 متر دو خواهد بود.

واحدی گفت: جوایز نفرات اول تا دهم رده سنی ۱۶ سال به بالا نیز نفر اول ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نفر دوم ۲ میلیون تومان، نفر سوم یک میلیون تومان، نفر چهارم ۷۰۰ هزار تومان و به ترتیب تا نفر دهم ۶۰۰ هزار، ۵00 هزار تومان، ۴۰۰ هزار، ۳۰۰ هزار، ۲۰۰ هزار و ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: همچنین جوایز اهدا شده به نفرات برتر در رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال نیز شامل اهدای دو میلیون تومان به نفر اول، یک میلیون و پانصد هزار تومان به نفر دوم، یک میلیون تومان به نفر سوم، ۷۰۰ هزار تومان به نفر چهارم و به ترتیب ۶۰۰ هزار، ۵۰۰ هزار، ۴۰۰هزار، ۳00 هزار، ۲00 هزار و صدهزار تومان به نفرات بعدی اهدا خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش سه گانه استان کرمانشاه با بیان اینکه هدف از برگزاری مسابقه بزرگ دو گانه آبی استعدادیابی برای تشکیل تیم است، تصریح کرد: پیش بینی می شود بین ۱۲۰ تا ۱۷۰ نفر شرکت کننده از سراسر کشور در این مسابقه بزرگ حضور یابد.

وی افزود: قرار است امسال در مسابقات المپیاد کشوری رشته دوگانه آبی نیز شرکت کنندگانی داشته باشد.

کد خبر 4699997

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =