نارضایتی‌ها بیانگر عدم مدیریت صحیح در بخش های مختلف است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر امور درست اداره شود، مردم خوشحال و در صحنه هستند، گفت: اگر چهره ها درهم و ناله ها فراوان باشد، نشان دهنده عدم مدیریت صحیح است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح شنبه در جمع اعضای شورای اداری و فرماندار بیرجند با اشاره به آیاتی از قرآن بیان کرد: سرمایه انسان از آخرت همان چیزی بوده که از دنیا با خودش می برد.

وی با بیان اینکه انسان فاعل و مختار بوده و می تواند بر مشکلات غلبه کند، اظهار کرد: بخشی از سرنوشت انسان به دست خودش و بخشی وابسته به اطرافیان او است.

آیت الله عبادی اظهار کرد: اگر کار و برنامه دست بهترین ها از نظر فکر، علم و تعهد و ثروت ها و سرمایه ها دست انسان های بلند نظر باشد، برای مردم سودمند است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: اگر تفکر سرمایه داری و ثروت جامعه به دست افرادی سودجو باشد، گرد و خاک آن به چشم مردم می رود.

وی با بیان اینکه مشورتی که در دین آمده با شوراهایی که از نظر کمی سنجیده می شود، فاصله زیادی دارد، افزود: در شوراهای کنونی تعداد را ملاک قرار می دهند و شورایی که در شرع آمده به معنای کارشناسی درست است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی  با بیان اینکه شورا به معنای انتخاب رأی بهتر است، افزود: همچنین در شورا باید افراد، تشنه حقیقت جویی و کارشناسی باشند.

آیت الله عبادی اظهار کرد: اگر فرمانرواهای جامعه بهترین ها باشند و سرمایه های کشور به دست انسان های دارای اندیشه باز و در خدمت جامعه باشد، حیاتی مطلوب حاصل می شود.

وی بیان کرد: اگر امور درست اداره شود، مردم خوشحال و در صحنه هستند و اگر چهره ها درهم و عبوس و ناله ها فراوان بوده و برخی نان شب نداشته باشند، مدیریت درست نیست.

آیت الله عبادی با گرامیداشت شهیدان باهنر و رجایی، اظهار کرد: دولت اسوه شهید رجایی جان خویش را در خدمت رسانی و انجام وظیفه الهی و تعهد انقلابی خود فدا کرد که باید الگویی در جامعه باشد.

کد خبر 4700233

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =