همکاری بانک عامل تامین اجتماعی با بازنشستگان

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی درخصوص دریافت خدمات بانکی با مشکلی مواجه نیستیم و برای دریافت تسهیلات، بانک عامل سازمان نهایت همکاری را دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر بیات در ایام مصادف با تاسیس بانک رفاه و همچنین گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان اعلام کرد: تعاملات فی ما بین کانون بازنشستگان و بانک در مرتبه عالی قرار دارد و بانک رفاه در مسیر خدمت رسانی به جامعه بازنشسته از هیچ کوششی فروگذار نکرده است. این بانک با سرمایه های ارزشمند کارگران شریف و زحمتکش کشور بنیان گرفته و همواره حامی این قشر معظم و مستمری بگیران و بازنشستگان بوده است.

وی از تلاش و اهتمام مدیران عالی بانک جهت فراهم ساختن شرایط مطلوب و با کیفیت برای عموم بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی قدردانی کرد و اظهار داشت: کارکنان بانک رفاه در مسیر فراهم سازی و تسهیل خدمات برای اعضای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اقدامات بسیار خوبی انجام داده و تا کنون با ارائه طرح‌های مختلف خدماتی و اجتماعی رضایتمندی بازنشستگان را فراهم ساخته‌اند.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی با بیان این مطلب که اعضای این کانون همواره قدردان خدمات بانک رفاه هستند خاطرنشان ساخت: خوشبختانه اهتمام ورزی به ارتباط دو سویه و اثربخش بین بانک و کانون به گونه‌ای ملموس نمایان است. این بانک طی سال های اخیر با اصلاح ساختار مالی خود و نیز تلاش در خصوص کاهش مطالبات، تلاش کرده که از سرمایه های ارزشمند کارگران، مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی حفاظت و حراست کند.

 بیات شفافیت عملکرد بانک عامل تامین اجتماعی را ناشی از اهتمام ویژه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و سایر مدیران بانک جهت حفظ و ارتقای تعاملات مثبت با ذی نفعان دانست و گفت: مدیران عالی این بانک با اقدامات اثربخش خود در زمینه شفافیت عملکرد نشان دادند که حافظ منافع سهامداران که همانا جامعه معظم کارگری است هستند.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: مدیریت و کنترل هزینه ها در بانک رفاه و نیز تلاش برای سودآوری این بانک از طریق صحیح در نظام بانکی نشان می دهد که حرکت بانک در مسیر درست و منطقی خود است.

 بیات با اشاره به برخی خدمات تسهیلاتی که بانک رفاه به بازنشستگان و اعضای کانون ارائه می‌دهند خاطر نشان ساختند: اعضای کانون تاکنون خدمات مختلف اعتباری در قالب طرح هایی نظیر کرامت و نیز پرداخت تسهیلات متنوع دوره ای را از بانک دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه هم اکنون درخصوص دریافت خدمات بانکی با هیچ مشکلی مواجه نیستیم و برای دریافت تسهیلات، بانک رفاه نهایت همکاری و همراهی را با اعضای کانون ابراز می‌دارد.

رئیس این کانون افزود: رفاه حال بازنشستگان از جمله پرداخت به موقع حقوق آنها با توجه به تحریم های ظالمانه کشور توسط دشمنان نظام  و شرایط سخت اقتصادی کشور و دولت و نیز مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت از جمله دغدغه های همیشگی مسئولان سازمان تامین اجتماعی و بانک عامل است.

کد خبر 4702477

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =