حمایت از طرح‌های اقتصادی به بانک‌ها تحمیل نمی‌شود

اردبیل - معاون اقتصادی استانداری اردبیل گفت: هدف ما تحمیل طرح‌ها برای دریافت تسهیلات بانکی به هر قیمت نبوده بلکه طرح‌های دارای اولویت بر حسب نیاز مالی به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از استانداری اردبیل، ارژنگ عزیزی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه مشترک با مدیران بانک ملی عنوان کرد: در راستای ارتقای تولید تعهد بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید در قبال طرح‌های صنعتی و اقتصادی واجد شرایط باشد.

وی با بیان اینکه بانک‌های عامل به دنبال افراد دارای اهلیت مالی هستند، افزود: بانک‌ها معمولا از طرح‌های اقتصادی که بتوانند سر رسید خود را به موقع پرداخت کرده و گام های اساسی در راستای تولید بردارند حمایت می‌کنند.

عزیزی تاکید کرد: طرح‌ها و لیست مطالبات بانکی به صورت مستمر بررسی و پایش شود تا در صورت وجود نواقص به موقع به سرمایه گذار اعلام شود تا در مراحل بعدی سردرگم نشوند.

وی افزود: حذف بروکراسی اداری جزو اولویت‌های ستاد اشتغال و ستاد تسهیل است و برگزاری جلسات متعدد برای رفع مشکل سرمایه گذاران تایید کننده این موضوع است.

معاون اقتصادی استانداری اردبیل یادآور شد: با توجه به اعتبارات منابع داخلی بیشتر درخواست‌ها برای تکمیل پروژه‌ها و سرمایه در گردش است.

عزیزی با اشاره به اینکه سرمایه گذاران باید امنیت شغلی داشته باشند، افزود: در راستای تاکید استانداری اردبیل باید سرمایه گذاران مورد حمایت واقعی و عملی قرار گیرند.

وی افزود: سرمایه گذاران باید مدارک خود را بدون کم و کاست در اختیار بانک‌ها قرار دهند تا قرار دادها با صرف کمترین زمان منعقد شود.

کد خبر 4702498

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =