تاکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر حرکت در مسیرتعالی و پیشرفت

شیراز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر نقش آفرینی یکایک اعضای دانشگاه در مسیر تعالی اهداف پیش رو تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی بهادر در مراسم گرامیداشت خدمات کارمندان و تجلیل از کارمندان نمونه علوم پزشکی شیراز ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، خطاب به شرکت کنندگان در این برنامه گفت: روزانه افراد بسیاری به شما مراجعه می کنند و این موهبت خداوندی است که امکان خدمت به خلق را برای شما فراهم کرده است.

وی با اشاره به تلاش مسئولان دانشگاه برای مدیریت صحیح هزینه ها و پرداخت به موقع مطالبات کارکنان، افزود: کارمندان نمونه، در سایستگذاری های دانشگاه سهیم هستند و باید در راستای تحقق اهداف دانشگاه، همه تلاش کنیم.

دکتر بهادر تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تنها یک سازمان اداری نیست، بلکه مرکزی برای آموزش و پژوهش است، چرا که دانشگاه ایستا، کمکی به پیشرفت جامعه نمی کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، یکی از اهداف مهم پیش رو را حرکت به سوی دانشگاه های نسل سوم عنوان کرد و گفت: باید به سمت پژوهش و اقدامات کاربردی حرکت کرد تا ایجاد درآمد کند و لازمه پیشرفت این است که تمامی مجموعه، در این مسیر ایفای نقش کنند؛ برای ترقی و توسعه، باید در راه پیشبرد اهداف، گام برداریم.

کارشناسی امور، در کنار مدیریت صحیح هزینه ها، دیگر محور صحبت های رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جمع کارمندان نمونه دانشگاه بود.

وی همچنین به برپایی میز خدمت در ساختمان مرکزی دانشگاه، به عنوان تلاشی در این زمینه اشاره کرد.

بهادر یادآور شد: مسئولیت ما این است که مجموعه خود را به دانشگاهی کارآمد تبدیل کنیم و امید است با همیاری شما، به این هدف دست یابیم تا علاوه بر گستردگی این مجموعه، به دستاوردهای آن نیز افتخار کنیم.

کد خبر 4703701

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =