دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رتبه هشتم تولیدات علمی را دارد

کرمانشاه_ رئیس کمیته تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رتبه هشتم تولیدات علمی را در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور کسب کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود امانلو امشب در افتتاحیه بیستمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی، اظهار داشت: امروزه با توجه به شرایط کشور و تغییرات زیست بومی از نظر پژوهش باید تصمیم های درستی اتخاذ شود.

وی با انتقاد از مدیریت نامناسب در حوزه تحقیقات، گفت: علم ما سبب امنیت می شود بنابراین در جامعه باید بر روی تولید علم سرمایه‌گذاری و از پژوهشگران حمایت کنیم.

رئیس کمیته تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رتبه هشتم تولیدات علمی را در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور کسب کرده و در زمینه همه شاخص‌ها به طور مناسبی رشد کرده است.

این مسئول عنوان کرد: همچنین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از نظر تعداد طرح‌های پژوهشی موفق عمل کرده اما در حوزه دارو سازی ضعیف است و دستگاه های آن قدیمی و نیازمند بازسازی است.

رئیس کمیته تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: رشته پزشکی هزینه بر است اما داروسازی درآمد زا است بنابراین باید در زمینه داروسازی ورود بیشتری پیدا کرد.

کد خبر 4704252

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =