پروژه های عمرانی شهریار۴۰۳۷ مورد اشتغالزایی داشته است

شهریار- معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان شهریار گفت: مجموع ۴۰۳۷مورد اشتغالزایی با اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهرستان شهریار ایجاد شده است.

محمدرضا عبدالعلی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک به مناسب هفته دولت به تشریح جزئیات پروژه ای عمرانی در هفته دولت اشاره کرد اظهار داشت: در هفته دولت از ۹۴ طرح عمرانی ، بهداشتی ، آموزشی و خدماتی شهرستان شهریار با اعتباری بالغ بر ۵۵۰ میلیارد تومان افتتاح و بهره برداری می شود.

وی در این باره افزود:نوع عملکرد دستگاه های اجرایی در موفقیت پروژه های عمرانی می تواند موثر باشد ، لذا دستگاه های اجرایی در جلساتی که بصورت مستمر برگزار میشود میتوانند تجربیات و پیشنهادات خود را مطرح و با یکدیگر مشکلات و چالشهای خود را کاهش دهند و با توجه به تعداد پروژه های نیمه تمام باید شروع پروژه های جدید با دقت بیشتری صورت گیرد.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان شهریار در بخش دیگیری از سخنان خود تصریح کرد: انقلاب اسلامی با رشادتهای شهدا و مجاهدت مردم به پیروزی رسیده و استمرار و اقتدار ایران همواره مدیون حضور مردم و شهیدان از جمله شهیدان رجایی و باهنر می باشد امروز خدمتگزاران به مردم شهرستان شهریار در مجموعه دولت و اعضای شورای تامین در شرایط کنونی و فشار تحریم ها از هیچ کوششی دریغ نمیکنند.

وی افزود: به جهت ارتقاء امکانات شهری و روستایی و در راستای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مردم شهرستان شهریار پروژه های ماندگار چشمگیری را اجرایی کردیم و در تلاشیم که در ادامه مسیر شرایط تسریع در اجرای پروژه هایی که ماهیت استانی و ملی دارند را با همکاری همه نهادها و دستگاهها در فضای همدلی و وفاق ایجاد کنیم.

عبدالعلی با اشاره به اینکه بخشداری شهرستان شهریار امکاناتی را در حد توان به روستاها تزریق کرده اند ابراز داشت : منابع بودجه این اقدامات از درآمد مالیات بر ارزش افزوده است که مبلغ قابل توجه بودجه را شامل میشود.

وی ادامه داد: از مجموع پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت ١٢ پروژه در مناطق روستایی و ٨٢ پروژه در مناطق شهری با محوریت فرمانداری و دستگاههای مربوطه اجرایی شده است.
این مقام مسئول بیان کرد: به سبب مشارکت و همراهی مردم شهرستان شهریار و کار گروه های فعال و تمامی دستگاهها در سال جاری این پروژه های عمرانی ، خدماتی ، آموزشی ، رفاهی و... به مرحله اجرایی و بهره برداری رسید.

عبدالعلی در پایان گفت: از مجموع ۹۴ طرح که مورد بهره برداری قرار گرفت ۱۱ طرح آموزشی با اشتغالزایی ۴۶۶ نفر ، ۲ طرح فرهنگی با ۳۸ نفر ، ۷ طرح ورزشی با ۵۵ نفر ، ۵ طرح فضای سبز با ۹۴ نفر ، ۲ طرح بهداشتی و درمانی با ۱۴ نفر ، ۷ طرح کشاورزی با ۲۶۹ نفر ، ۲۷ طرح خدماتی با ۴۰۲ نفر ، ۱۲ طرح صنعتی با ۲۰۹۵ نفر ، ۷ طرح راه و ترافیک با ۱۷۳ نفر ، ۱۰ طرح عمران شهری و روستایی با ۱۸۰ نفر ، ۱ طرح تولید مسکن با ۱۶۰ نفر و ۴ طرح زیست محیطی با ۹۱ نفر که در مجموع با ۴۰۳۷ مورد اشتغالزایی در سطح شهرستان شهریار را دایر کرده است.


 

کد خبر 4704306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =