زمان شناسی و جریان شناسی ازسوی روحانیت در شرایط کنونی ضروری است

اراک- رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: زمان شناسی و جریان شناسی در عصر کنونی و شرایط امروز نظام دو شاخص برجسته روحانیون برای پیشتازی در جامعه و حفظ ارزش های انقلاب به شمار می رود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی سعیدی روز پنجشنبه در اجلاسیه ۱۱۰ شهید طلبه و روحانی استان مرکزی از سری برنامه های کنگره ملی نقش امام خمینی(ره)  در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در محلات اظهار داشت: روحانیت چنانچه در همه عرصه ها، مرجعیت فکری و اعتقادی و هدایت جامعه را براساس این شاخص ها بر عهده گیرد به اهداف واقعی می رسد. البته پیشتازی شرایطی دارد که روحانیت و علما و مراجع بزرگوار باید از اصول و قوانین آن برخوردار باشند که به دو شاخص اشاره شد.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا ادامه داد: امروز جامعه در شرایطی قرار دارد که نیاز است روحانیت با رعایت شاخص های مورد نظر پیشتاز  و پیش قراول جامعه باشد.

براساس این گزارش سعیدی در بخش دیگر سخنان خود افزود: ترامپ اتحاد ملی با محوریت رهبری، قدرت انرژی، قدرت منطقه ای و قدرت دفاعی نظام را چهار عامل اقتدار کشور می داند که سعی دارد این چهار محور اقتدار ایران را درهم شکند. اما با راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، این توطئه ها برای ترامپ جز شکست و رسوایی چیز دیگری به همراه ندارد.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا بیان داشت: مقاومت نیز از دیگر رمز اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است. در این ارتباط رییس جمهور آمریکا در هر برهه اعلام می کند، ایران باید یا تسلیم شود و یا آماده جنگ شود. رهبر اندیشمندمان می فرمایند، نه جنگ نه تسلیم بلکه مقاومت می کنیم.

وی اعلام کرد: امروز با مقاومت مردم در مقابل زیاده خواهی دشمنان و توطئه های داخلی و خارجی ایستاده ایم و صخره های پیروزی را یکی پس از دیگر طی کردیم و امروز جهان به اقتدار ایران اعتراف دارد.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: تقویت جهبه های مقاومت و بهره مندی از ابزار بازدارندگی از دیگر شاخص های اقتدار ایران است که از این عوامل به درستی بهره گرفته است. انقلاب جمهوری اسلامی دنیا را تکان داده و امروز مظلومین جهان زیر پرچم نظام جمهوری اسلامی گرد آمده اند و ارکان نظام های مستکبر جهان را به لرزه در آورده اند، به طوری که در حال فروپاشی هستند.

کد خبر 4705762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =