نظام نوین عملکرد در دستگاه های اجرایی کشور توسعه یابد

شیراز _ معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: نظام نوین عملکرد در دستگاه های اجرایی باید ایجاد شود که مهمترین آن خارج شدن از نگاه های سنتی است.

به گزارش خبرنگار مهر ، علاالدین رفیع زاده شامگاه پنجشنبه در جشنواره شهید رجایی استان فارس افزود: أراده اجرای برنامه های دولت در سطوح دستگاه های اداری باید در دستگاه های مختلف وجود داشته باشد و بر این أساس سازمان اداری و استخدامی کشور أصول ٢۶ گانه ای تهیه و تدوین کرده است.

رفیع زاده اضافه کرد: یکی از اهداف این أصول ٢۶ گانه ارائه خدمات به مردم در کوتاه ترین زمان و با در نظر گرفتن حفظ کرامت انسانی است.

وی تاکید کرد: ایجاد بستر سازی برای تحقق برنامه های دولت از جمله مواردی است که باید در دستگاه های اجرایی پیاده سازی و محقق شود البته بروکراسی اداری دستگاه ها باید بیش از پیش کاهش یابد.

رفیع زاده با تاکید بر این که نمیتوان در دنیای مدرن با نگاه سنتی خدمت رسانی کرد، تصریح کرد: یکی از نقاط ضعف دستگاه های اجرایی ضعف افراد در حوزه فعالیت های عملیاتی است.

وی در پایان متذکر شد: در راستای ارزشیابی فعالیت های مدیران دستگاه های اجرایی باید در گام نخست نسبت به آسیب شناسی اقدامات دستگاه های اجرایی اقدام کرد و پس از آن به دنبال اجرای نظام نوین عملکرد در این دستگاه ها اقدام کنیم.

کد خبر 4705968

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =