تشکیل ۱۰۴ پرونده در زمینه تخلفات شرکت‌های حمل و نقل در ایلام

ایلام - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از تشکیل ۱۰۴ پرونده در زمینه تخلفات شرکت‌های حمل و نقل در ایلام طی سال جاری خبر داد.

نورالله دلخواه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تخلفات شرکت‌های حمل ونقل و رانندگان کالا و مسافر در سطح استان ایلام در ۵ ماه نخست سالجاری با همکاری پلیس راه استان ایلام رسیدگی و احکام متناسب صادر شد.

وی افزود: عمده تخلفات رانندگان ماده کمیسیون ۱۱ را جابجایی بار بدون استفاده از بارنامه، جابجایی مسافر بدون استفاده از صورت وضعیت، عدم استفاده از تجهیزات ایمنی و عدم رعایت ضوابط و مقررات جاجایی بارهای ترافیکی بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با اشاره به آرای صادره در کمیسیون ماده ۱۱ در پنج ماه اول سال ۹۸ گفت: از تعداد۱۰۴ پرونده ۶۰ مورد تذکرکتبی، ۳۸ مورد قطع خدمات یک ماهه،۶ مورد برائت از آرای صادره در این کمیسیون بوده است.

دلخواه نمونه تخلفات شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل ماده کمیسیون ۱۲ را عدم رعایت ضوابط و مقررات مربوطه به تهیه و تنظیم و استفاده از بارنامه، عدم رعایت ضوابط و مقررات مربوط به تهیه و تنظیم و استفاده از صورت وضعیت، سو استفاده از کارت هوشمند راننده و عدم استفاده از تجهیزات ایمنی عنوان کرد.

وی افزود: از تعداد ۶۱ پرونده صادر شده در ماده کمیسیون ۱۲ در ۵ ماه نخست سالجاری ۱۸ مورد جریمه نقدی،۳۷ مورد برائت،۴ مورد تذکر کتبی و ۲ مورد قطع خدمات یک ماهه بوده است.

کد خبر 4706237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 4 =