نفرات برتر رقابت‌های سنگنوردی در زنجان به روی سکو رفتند

زنجان-معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان، از معرفی نفرات برگزیده رقابت‌های سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور در زنجان خبر داد.

محمد حمزه‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه امسال نیز زنجان میزبان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در هفت رشته است که خوشبختانه تا به امروز شاهد برگزاری مطلوب این رقابت‌ها در زنجان هستیم، افزود: با پایان یافتن رقابت‌های سنگنوردی در بخش پسران، نفرات برتر معرفی و به روی سکو رفتند.

با یادآوری اینکه این رقابت‌ها در چهار رشته سرعت، سرطناب، بولدرینگ و کمباین برگزار شد، به نتایج کسب شده در این مسابقات اشاره کرد و ادامه داد: در رشته سرعت این رقابت‌ها و در گروه اول، امین توکلی‌نسب از خراسان‌شمالی به مقام قهرمانی رسید، امیرحسین ایران‌شاهی از تهران دوم شد و علیرضا محمد از تهران در جایگاه سوم ایستاد.

حمزه‌پور تصریح کرد: در گروه دوم رشته سرعت نیز مبین حجی‌آبادی از خراسان‌رضوی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، کیارش کرخی از خراسان‌رضوی در جایگاه دوم ایستاد و با قرار گرفتن علی ابراهیمی‌نقندر، درخشش ورزشکاران خراسان‌رضوی تکمیل شد تا شاهد سه ورزشکار برتر از این استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در زنجان در رشته بولدرینگ نیز دنبال شد، اظهار کرد: در گروه اول این رشته امین توکلی‌نسب از خراسان‌شمالی قهرمان شد، ابوالفضل محمدی از خراسان‌رضوی در جایگاه دوم ایستاد و علیرضا محمد از تهران به مقام سومی رسید. در گروه دوم نیز رادین فروغیان از تهران در سکوی نخست ایستاد، کیارش خراسانی‌زواره از تهران دوم شد و عنوان سومی به مهران الهامی از خراسان‌شمالی رسید.

معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان در ادامه با اشاره به نتایج کسب شده در رشته سرطناب این دوره از رقابت‌ها، گفت: در گروه اول این رشته عناوین اول تا سوم به ترتیب به امین توکلی‌نسب از خراسان‌شمالی، علیرضا ده‌کاهی از مرکزی و رضا غبیشاوی از خوزستان رسید و در گروه دوم نیز رادین فروغیان از تهران به همراه علی ابراهیمی‌نقندر از خراسان‌رضوی و علی‌اصغر عمارلو از خراسان‌رضوی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

حمزپور رشته کمباین را آخرین بخش رقابت ورزشکاران در این دوره از مسابقات عنوان و خاطرنشان کرد: در گروه اول این رشته امین توکلی‌نسب از خراسان‌شمالی به همراه ابوالفضل محمدی از خراسان‌رضوی و علیرضا ده‌کاهی از مرکزی در جایگاه اول تا سوم ایستادند و عناوین اول تا سومی گروه دوم نیز به ترتیب در اختیار رادین فروغیان از تهران، علی ابراهیمی‌نقندر از خراسان‌رضوی و مبین حجی‌آبادی از خراسان‌رضوی قرار گرفت.

کد خبر 4706252

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =