شورای راهبری فضای مجازی می‌تواند به توسعه عدالت آموزشی کمک کنند

رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تاکید کرد شورای راهبری فضای مجازی می‌تواند به توسعه عدالت آموزشی کمک کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی ذوعلم در اولین نشست این شورا در محل سالن جلسات سازمان پژوهش به چشم انداز شورای راهبری فضای مجازی و ایجاد بصیرت در خصوص این فضا اشاره کرد و گفت: این شورا می‌تواند ما را راهنمایی کرده و مسیر درستی را به ما ارائه دهد. حتما این شورا در توسعه عدالت آموزشی به ما کمک خواهد کرد.

او افزود: هم اکنون مدارس ما در دهک‌ها و سطوح مختلف با توجه سطح فرهنگی منطقه، سطح تحصیلاتی و فرهنگی و اجتماعی والدین، پیشرفته بودن و مدارسی با تراکم بالا و غیره مشغول فعالیت هستند و این وظیفه ما را سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌کند و امیدوارم این شورا در بخش توسعه عدالت آموزشی و رسالت حاکمیتی به ما کمک کند.

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در بخش دیگری از سخنانش، انتظاراتش از این شورا و راه دستیابی به مدل بهینه و مطلوب برای مواجهه با فضای مجازی را توضیح داد و گفت: اصلی‌ترین راهبرد در فعالیت این شورا این است که در ابتدا باید هدف و ماموریت‌ها را به طور دقیق مشخص کرد و سپس وارد مباحثی شویم.

ذوعلم با تاکید بر اینکه سازمان پژوهش فقط یک سازمان نیست و با بیشتر ارگان‌ها، نهادها، انجمن‌ها و جامعه به نوعی در ارتباط است، ادامه داد: ما به دنبال تربیت مملکت بنیان هستیم که خود دانش آموزبه یک استحکام نگرشی برسد.

کد خبر 4706282

برچسب‌ها

شهر خبر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =