مسابقات قهرمانی پرس سینه استان مرکزی در اراک پایان یافت

اراک- مسابقات قهرمانی پرس سینه باشگاه های استان مرکزی در چهار رده سنی با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات پرس سینه (بدون لوازم و تجهیزات) استان مرکزی با شرکت ۶۳ ورزشکار از ۱۷ باشگاه استان مرکزی در چهار رده نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان عصر روز جمعه در اراک برگزار شد.

در نهایت در رده سنی نوجوانان( ۱۴ شرکت کننده) محمدرضا حسین آبادی از باشگاه مدرن، مهدی مولایی از باشگاه اساطیر، مهدی برزآبادی از باشگاه بیتو، رضا حمیدی از باشگاه مدرن، توماج شهرجردی از باشگاه اکسیژن، مهدی امینی پویا از باشگاه فولاد ساوه در اوزان ۵۶، ۶۰، ۶۷.۵، ۷۵، ۸۲.۵، ۹۰ و ۱۰۰ کیلوگرم مقام های نخست را کسب کردند. در رده بندی تیمی هم باشگاه مدرن، باشگاه اساطیر و باشگاه بیتو به ترتیب اول تا سوم شدند.

 بر اساس این گزارش، در رده سنی جوانان (۱۳ شرکت کننده) محمد ابراهیم رضایی و امیر عزیزی هر دو از باشگاه مدرن، عباس امیری از باشگاه کیان، محمد کاظمی از باشگاه اساطیر، حسین عباسی از باشگاه پاسارگاد تفرش، محمد خودستان از باشگاه آرشام، سید علی علم الهدی از باشگاه عصر بدن، وحید کشاورزی از باشگاه فولاد ساوه و محمدحسین عابدی از باشگاه آرمان در اوزان ۵۲، ۶۰، ۶۷.۵، ۷۵، ۸۲.۵، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۲۵ کیلوگرم به ترتیب عناوین نخست را کسب کردند. در رده بندی تیمی هم باشگاه مدرن، باشگاه اساطیر و بیتو به ترتیب اول تا سوم شدند.

به گزارش مهر، در رده سنی بزرگسالان (شرکت کننده ۲۶ نفر) مجید عابدینی از باشگاه آسیا، یوسف ونکی از باشگاه عصر بدن، جواد تقی زاده از باشگاه باتیس، مجتبی دانشفر از باشگاه عصر بدن، مهدی نوشاد از باشگاه آسیا، حسین آقاخانلو از باشگاه فولاد ساوه، سجاد بیاتیان از باشگاه باتیس، احمد رضا غفاری از باشگاه عصر بدن، محسن گودرزی، عرفان بادکوبه ای و عابد کریمی هر سه از باشگاه باتیس در اوزان ۵۶، ۶۰، ۶۷.۵، ۷۵، ۸۲.۵، ۱۰۰، ۱۱۰، ۱۲۵، ۱۴۰ و به اضافه ۱۴۰ کیلوگرم به ترتیب مقام های نخست را به خود اختصاص دادند. در رده بندی تیمی بزرگسالان، باشگاه های، باتیس، عصر بدن و آسیا اول تا سوم شدند.

بر اساس این گزارش، در رده پیشکسوتان (۱۰ شرکت کننده) در بخش مستر یک حمیدرضا مرادی از باشگاه‌های آسیا و سعید وکانی از باشگاه پیل تن اول شدند. در بخش مستر دو هم،  بهروز رمضانی از باشگاه تختی، مجید راشه، مجید بیات، مجتبی عباسی و احمد مقدسی همگی از باشگاه آسیا در اوزان مختلف عناوین نخست را کسب کردند.

 گفتنی است، ۹ داور قضاوت مسابقات را بر عهده داشتند و مسابقات زیر نظر هیات بدنسازی و پرورش اندام استان مرکزی برگزار شد.

کد خبر 4706557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =