شرکت ۸۰ درصد دستگاه‌های اجرایی کرمانشاه در جشنواره شهید رجایی

کرمانشاه - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه از ۶۵ دستگاه ۵۴ مورد در ارزیابی سال ۹۷ بر اساس تبیین شاخص‌ها شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب‌اله وفایی عصر امروز شنبه در پانزدهمین جشنواره استانی شهید رجایی و آئین معرفی و تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، به ارائه گزارشی از روند عملکرد دستگاه‌های اجرایی و انتخاب دستگاه برتر پرداخت و اظهار داشت: تمام مدیران در دستگاه‌های مختلف نهایت تلاش خود را برای محقق شدن اهداف بلند نظام به کار گرفتند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه افزود: جشنواره شهید رجایی برگزار شد تا انگیزه برای کار و تلاش در مدیران دوچندان شود.

وی خاطرنشان کرد: طی چهار سال گذشته این جشنواره در استان کرمانشاه برگزار نشد، اما امسال با تلاش‌ها و تاکید استاندار موفق شدیم در آخرین روز هفته دولت این برنامه را برگزار کنیم.

وفایی گفت: در جشنواره امسال بر اساس اسناد بالادستی از جمله سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری برای پیشبرد اهداف در ۲۶ بند تدوین شد و ما مکلف به اجرای آن هستیم مدیران مورد ارزیابی قرار گرفتند.

این مسئول بیان داشت: در این جشنواره ارزیابی دستگاه‌ها در سال ۹۷ ملاک عمل قرار گرفت و بر طبق آن مدیران برتر را معرفی کردیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه ادامه داد: در استان کرمانشاه از ۶۵ دستگاه ۵۴ مورد در ارزیابی سال ۹۷ بر اساس تبیین شاخص‌ها شرکت کردند.

وی اظهار داشت: بر این اساس در ۳ حوزه شاخص‌های اختصاصی و عمومی و مجموع اختصاصی و عمومی دستگاه‌ها را مورد ارزیابی قرار دادیم.

وفایی گفت: شاخص‌های عمومی در ۷ محور اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، محوریت شفافیت و مدیریت مالی، برنامه بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره‌وری و همچنین ارتقا سلامت اداری و پاسخگویی و استقرار نظام مدیریت، تبیین شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: در تبیین شاخص‌ها، سازمان اداری و استخدامی کشور با دستگاه‌های اجرایی ملی در ارتباط بودند و دستگاه‌های استانی نقش چندانی در آن نداشتند.

وی یادآور شد: بر اساس اسناد و شاخص‌ها و محورهای ارزیابی در حوزه شاخص‌های عمومی ۲ دستگاه، شاخص‌های اختصاصی ۲ دستگاه، در مجموع خصوصی و عمومی ۳ دستگاه معرفی کردیم و همچنین در برخی شاخص‌های دیگر مانند اقتصاد مقاومتی، اشتغال و … نیز می‌توانیم ۳ دستگاه دیگر را معرفی کنیم.

کد خبر 4707498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =