اخذ ۴ گواهینامه مدیریت یکپارچه توسط خطوط لوله نفت منطقه شمال شرق

شاهرود - مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق از موفقیت این شرکت در اخذ چهار گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه و انرژی خبر داد.

رضا جبار زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق چهار گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه و انرژی دریافت کرد، ابراز داشت: این گواهینامه‌ها پس از ممیزی مراکز انتقال نفت، تأسیسات و ستاد منطقه شمال شرق بر اساس استانداردهای ایزو ۹۰۰۱و ۱۴۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵، ۵۰۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۱ و ۴۵۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۸ صادرشده است.

وی بابیان اینکه بخشی از مشکلات ما ناشی از ضعف سایر صنایع، پیمانکاران، تأمین کنندگان و حتی عوامل کلان اقتصادی و سیاسی و وابستگی‌های تکنولوژیکی است، ابراز داشت: سهم واقعی ما در عدم انطباق‌ها کمتر از آن چیزی است که بروز و ظهور دارد.

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق اضافه کرد: اخذ این گواهینامه‌ها نشان می‌دهد که علیرغم همه محدودیت‌ها در بخش منابع مادی و نیروی انسانی، به حد خوبی از خواستن و تلاش کردن دست‌یافته‌ایم که باید تداوم داشته باشد زیرا خوب بودن به حد کافی راضی کننده نیست.

شمال‌شرق یکی از بهترین مناطق از لحاظ تطابق فاکتورها و رعایت استانداردها

نماینده مدیریت شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق در سیستم مدیریت یکپارچه نیز در این رابطه گفت: این ممیزی‌ها به دنبال کمک برای دست یافتن به انطباق با استانداردها است، لذا مچ‌گیری و کار پلیسی مد نظر نیست.

حسین مطواعی تعهد مدیریت برای حضور در همه برنامه‌های استراتژیک را بارزترین نقطه قوت این منطقه دانست و تصریح کرد: گزارش پایانی ممیزان مشخص کرد که منطقه شمال شرق یکی از بهترین مناطق از لحاظ تطابق فاکتورها و رعایت استانداردها است، همچنین مرکز انتقال نفت و تأسیسات سمنان نیز یکی از بهترین مراکز و تأسیسات منطقه شمال شرق از لحاظ کارکرد ممیزی قبل تا این ممیزی است.

معاون مخابرات منطقه شمال‌شرق هدف از اخذ این گواهینامه‌ها را بهبود شاخص عملکردی سازمان عنوان کرد و افزود: اقدام‌های انجام‌شده و تطابق ارکان منطقه با آن به ارزش‌افزوده، افزایش بهره‌وری، جلوگیری از اتلاف منابع و انرژی و بهبود مستمر برای دستیابی به اهداف عالی شرکت منتج خواهد شد.

کد خبر 4707741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =