رفع مشکلات دانشگاه پیام نور نیازمند همکاری دیگر سازمان‌ها است

خرم‌آباد- سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان گفت: دانشگاه پیام نور لرستان محدودیت‌های بسیاری دارد که با تلاش یک نفر قابل حل نیست و دیگر سازمان‌ها باید همکاری‌های مفیدی با دانشگاه تدارک دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن رضا یوسفوند صبح امروز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به اینکه ططری رئیس سابق این دانشگاه خودشان استعفا داده‌اند، اظهار داشت: به طور ۱۰۰ درصد از تجربیات ایشان در دانشگاه پیام نور برای پیشبرد اهداف دانشگاه استفاده خواهیم کرد.

رئیس سابق این دانشگاه خودشان استعفا داده‌اند

وی با بیان اینکه بحث تهاجم فرهنگی یکی از آن محورهای اساسی است که دانشگاه‌ها را مورد هدف قرار داده است، تصریح کرد: دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه فرهنگی ممتاز تعریف شده است. بیشترین اقدامات فرهنگی را در گسترش سطح تحصیلات و امور اجتماعی مردم داشته است.

سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان با تاکید بر اینکه دانشگاه پیام نور با وجود شهریه‌های پایینی که دریافت می‌کند اما اقدامات مؤثر فرهنگی را در دستور کار دارد، افزود: این دانشگاه بیشترین میزان قبول شدگان در دوره تحصیلات تکمیلی را دارد و نزدیک به ۳۰ درصد قبول شدگان دوره تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های دیگر فارغ التحصیل پیام نور هستند.

دانشگاه پیام نور بیشترین میزان قبول شدگان در دوره تحصیلات تکمیلی را دارد

یوسفوند با اشاره به اینکه محدودیت منابع و کاهش دانشجو دانشگاه را با مشکل مواجه کرده است، ما سعی خواهیم کرد در فضایی به دور از چند دستگی، در فضایی آرام و با همدلی اقدام مؤثری برای رفع مسائل داشته باشیم، گفت: دانشگاه پیام نور لرستان محدودیت‌های بسیاری دارد که با تلاش یک نفر قابل حل نیست، دیگر سازمان‌ها باید همکاری‌های مفیدی با دانشگاه تدارک دهند.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد ما مبتنی بر شفافیت خواهد بود و هیچ نقطه ابهامی در دانشگاه نخواهیم داشت.

کد خبر 4707817

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha