نباید با سیاه نمایی خدمات نظام و دولت در کردستان را زیر سوال برد

سنندج - دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: برخی به بهانه امر به معروف و نهی از منکر خدمات نظام و دولت را زیر سوال می برند و کسی اجازه همچنین اقدامی را ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود الله مرادی بعد از ظهر یکشنبه در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر استان کردستان، اظهار داشت: طی سال های گذشته در حوزه ارائه خدمات تلاش و فعالیت های ارزنده ای صورت گرفته اما آنقدر از سوی برخی مخالفان و دشمنان نظام سیاه نمایی شده که این خدمات دیده نمی شوند.

وی افزود: سیاه جلوه دادن همه مسائل و مشکلات دولت امر به معروف و نهی از منکر نیست بلکه آب در آسیاب دشمن ریختن است و این همان هدفی است که دشمن می خواهد به آن برسد.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان ادامه داد: اگر خدمات نظام را برجسته نکنیم، مرتکب خیانت شده‌ایم و مردم هم باید بدانند، نباید فقط بگویند دولت و نظام باید این کار را انجام دهد و خود نیز باید وارد عرصه توسعه و آبادانی شوند.

الله مرادی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید به شیوه‌ای باشد که افراد جامعه را به سوی سلامت و ارزش‌ها سوق دهد، یادآور شد: فرهنگ تشکر را نیز باید در جامعه رواج دهیم و تنها به دنبال انتقاد نباشیم.

وی بیان کرد: برخی اینگونه به مردم القا می‌کنند که خدمات دولت در منطقه ضعیف است و در عین حال نیز به همه مدیران اتهام فساد می زنند در حالی که نمی‌شود به خاطر دست کجی یا چشم ناپاکی برخی از افراد اندک، همه خدمتگزاران را زیر سئوال برد.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: دشمنان ما اگر یک روز استان کردستان را به عنوان منشا فساد و یک روز دیگر منشا معضلی دیگر معرفی می کنند به دنبال منفعت رساندن به مردم نیستند و تنها می خواهند خدمات نظام را زیر سوال برده و مسئولان را ناپاک نشان دهند.

کد خبر 4708301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =