دانش‌بنیان کردن طرح‌های فرهنگی اولویت سازمان تبلیغات خراسان رضوی

مشهد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: امروز اولویت سازمان تبلیغات اسلامی، دانش‌بنیان کردن طرح‌های فرهنگی است تا شاهد تأثیرگذاری بیشتر برنامه‌های فرهنگی در سطح جامعه باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی، در نشست هم‌اندیشی با مدیران فرهنگی مؤسسات عالی دانشگاه‌های خراسان رضوی اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در فصل جدید حرکت خود، تحولات عمیقی را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه رسالت اصلی سازمان تبلیغات اسلامی ترویج اسلام ناب در مقابل تعابیر و گفتمان‌های اشتباه است، افزود: راهبرد کلان ما در سازمان تبلیغات اسلامی، مردمی شدن تبلیغ است.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی با تأکید بر اینکه گستردگی مسئولیت ما به پهنای فرهنگ است، تصریح کرد: اگر در فضای علمی پیوست فرهنگی نداشته باشید، آن علم به ضرر انسان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: تمام بنای ما آن است تا کار مردمی باشد و امروز اولویت سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی دانش‌بنیان کردن طرح‌های فرهنگی است تا شاهد تأثیرگذاری بیشتر برنامه‌های فرهنگی در سطح جامعه باشیم.

وی با اشاره به مردمی بودن فعالیت‌ها در سازمان تبلیغات اسلامی ابراز کرد: در همین راستا شورای اندیشه‌ورزی با حضور نخبگان حوزوی و دانشگاهی تشکیل‌شده تا برای مهندسی فرهنگی استان و طراحی زیست‌بوم فرهنگی متناسب با جغرافیای فرهنگی و اقتضائات استان برنامه‌ریزی کنند.

همچنین در ادامه هر یک از معاونان و مدیران فرهنگی مؤسسات عالی دانشگاه‌های خراسان رضوی، دغدغه‌ها و نظرات خود پیرامون فعالیت‌های فرهنگی در فضای دانشگاه و ارتباط با سازمان تبلیغات اسلامی را بیان کردند.

کد خبر 4711112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 12 =