ابلاغ دوزیر نظام تأمین وتخصیص منابع مالی وتربیت‌معلم نیروی انسانی

دو زیر نظام، تأمین و تخصیص منابع مالی و تربیت‌معلم نیروی انسانی نظام تعلیم و تربیت رسمی جمهوری اسلامی ایران، در راستای تحقق سند تحول بنیادین، جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای تحقق عملی سند تحول بنیادین تصویر مصوبه نهصد و پنجاه و ششمین (۹۵۶) جلسه شورای عالی آموزش‌وپرورش با موضوع برنامه زیر نظام تأمین و تخصیص منابع مالی نظام تعلیم ‌و تربیت و همچنین تصویر مصوبه نهصد و شصت و پنجمین (۹۶۵) جلسه شورای عالی آموزش‌وپرورش با موضوع، برنامه زیر نظام تربیت‌معلم و تأمین منابع انسانی نظام تعلیم ‌و تربیت رسمی و عمومی جمهوری اسلامی که به تائید رئیس‌جمهور محترم رسیده است، جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ شد.

بر این اساس؛ در این ابلاغیه‌ها تأکید شده است، مصوبات مذکور برنامه‌های حوزه منابع مالی و منابع انسانی پیگیری و در طول برنامه ششم و هفتم توسعه به مرحله اجرا درآید. لذا دبیرخانه کارگروه زیر نظام‌های تأمین و تخصیص منابع مالی و تأمین منابع انسانی مسئولیت دارند، در اولین جلسه کارگروه برنامه‌های ابلاغی را موردبررسی و باز توزیع قرار داده و بر اساس مصوبات مذکور نسبت به بازنگری برنامه ششم سند تحول و عنداللزوم اصلاح برنامه سال ۹۸ اقدام نمایند.

کد خبر 4711434

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =