مشاور رئیس دانشگاه آزاد در برنامه‌ریزی راهبردی منصوب شد

بهروز طهماسب کاظمی با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به سمت مشاور رئیس دانشگاه در برنامه‌ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی این دانشگاه منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، بهروز طهماسب کاظمی را به عنوان مشاور رئیس در برنامه‌ریزی راهبردی و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه منصوب کرد.

در متن این حکم رئیس آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد، تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور در برنامه‌ریزی راهبردی اینجانب و رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه» منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی و سرمایه های انسانی دانشگاه و تأکید بر خلاقیت های فردی و مدیریت اسلامی، در جهت اعتلای دانشگاه براساس محورهای ذیل اهتمام ورزید.»

۱. ساماندهی فرآیند جذب دانشجو، در تمامی مقاطع متناسب با زمان، آمایش سرزمین و ظرفیت های استانی و واحدها

۲. سازماندهی سامانه های یکپارچه پذیرش و آموزش دانشگاه

۳. همکاری در سازماندهی سامانه های فارغ التحصیلی، داده های دانش آموختگان و استعلام مدارک و یکپارچه سازی آن

۴. استانداردسازی و نظم بخشی به نظام آزمون های متمرکز دانشگاه و بکارگیری ظرفیت های موجود در جهت برگزاری آزمون های ملی در حوزه های مختلف

۵. طراحی نظام اعتباربخشی به دوره های کوتاه مدت و ارتقای اعتبار این دوره ها، در سطح ملی متناسب با نیازهای کشور و آمایش سرزمینی

۶. مدیریت ساماندهی نقل و انتقالات دانشجویان متناسب با ظرفیت واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه

بهروز طهماسب کاظمی پیش از این به صورت همزمان رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولیت تمشیت امور مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی را برعهده داشت.

کد خبر 4712188

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =