انتصاب مدیران جدید در هلال احمر

رئیس جمعیت هلال‌احمر در احکام جداگانه‌ای تعدادی از مدیران این مجموعه و سرپرست جدید معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی‌اصغر پیوندی در احکام جداگانه‌ای محسن مومنی را به سمت سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، امیر فراتی را به سمت مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، بهمن سبحانی را به سمت سرپرست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی و مظفر محمدخانی را به سمت مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان منصوب کرد.

متن حکم انتصاب بهمن سبحانی به عنوان سرپرست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی به شرح زیر است:

«دکتر بهمن سبحانی

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان “سرپرست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران” منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از الطاف بیکران الهی و بهره مندی از رهنمودهای کارشناسان و صاحبنظران، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه کیفی و کمی مجموعه و بهبود ارائه خدمات تخصصی آن معاونت به کار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند یگانه و مهربان مسالت دارم.»

سبحانی با حفظ سمت مدیر تدارکات دارو و تجهیزات پزشکی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شده است.

متن حکم انتصاب محسن مومنی به عنوان سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر محسن مومنی

نظر به شایستگی، تعهد، و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر” منصوب می‌شوید.

با عنایت به نقش محوری این حوزه در پشتیبانی واحدهای تخصصی جمعیت از جنابعالی انتظار دارم ضمن بهره‌گیری از تجارب ارزنده خویش تمام همت و توان علمی و اجرای خود را جهت اصلاح ساختار سازمانی، تهیه و تدوین آئین‌نامه‌های مرتبط در جهت بهبود وضعیت اداری و معیشتی کارکنان و سایر امور محوله با رعایت کامل مقررات و آئین‌نامه‌ها به کار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسالت دارم.»

سابق بر این بهرام غیبی، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر بود.

متن حکم انتصاب امیر فراتی به عنوان مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات به شرح زیر است:

«جناب آقای امیر فراتی

نظر به شایستگی، تعهد، و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان ” مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ” منصوب می‌شوید.

با عنایت به اهمیت و گستردگی وظایف و کارکردهای این حوزه از جنابعالی انتظار دارم ضمن برقراری تعامل مثبت با بدنه اجرایی و توجه به ماموریت‌های متعدد و متنوع جمعیت و بهره‌گیری از تجارب ارزشمند خود و استفاده از نظرات صاحبنظران و کارشناسان تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای ارزیابی و نظارت دقیق بر عملکرد مدیران و کارکنان و حسن اجرای بخشنامه‌ها و ابلاغیه‌های جمعیت به کار گرفته و با ایجاد تمهیدات ویژه و برقراری ارتباطی مستمر، برنامه‌ریزی، تهیه و تنظیم برنامه‌های بازرسی دوره‌ای یا موردی و ارائه پیشنهادها و راهکارهای مناسب به منظور رفع معایب و مشکلات موجود، زمینه لازم جهت خدمت هرچه بیشتر و پاسخگویی شفاف به مردم عزیز را فراهم آورید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسالت دارم.»

فراتی سابق بر این سرپرست اداره‌کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال‌احمر بود.

متن حکم انتصاب مظفر محمد خانی به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان به شرح زیر است:

«جناب آقای مظفر محمد خانی

در اجرای مفاد بند ۴ قسمت “د” ماده قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر و بر اساس صورتجلسه شماره ۳۰۹۷/۲۳/۳/۹۸ مورخ ۱۴/‌۰۶/‌۱۳۹۸‬ هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان سمنان و نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان “مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان” منصوب می‌شوید.

با عنایت به اصول مندرج در اساسنامه جمعیت هلال احمر مبنی بر تلاش در جهت تسکین آلام بشری، کمک به امر سلامت جامعه و دفاع از ارزش‌های انسانی، از جنابعالی انتظار دارم ضمن توجه به جایگاه اجتماعی و فرهنگی استان با بهره‌گیری از پتانسیل‌های درون و برون سازمانی، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه کیفی و کمی مجموعه و بهبود ارائه خدمات تخصصی جمعیت در استان به کار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند یگانه و مهربان مسالت دارم.»

مظفر محمد خانی تا کنون سرپرست هلال‌احمر استان سمنان بود.

همچنین محمودرضا پیروی، دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز در حکمی افشین یگانه را به عنوان مدیرکل هماهنگی، مجامع و استان‌های جمعیت هلال‌احمر منصوب کرد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل هماهنگی، مجامع و استان‌های جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید. از آنجا که اداره کل هماهنگی نقش مهم و ارزنده‌ای در ارتباط میان مجموعه گسترده واحدهای استانی و ستادی جمعیت را دارد، از جنابعالی انتظار دارم با استعانت از درگاه ایزد منان و با بهره‌گیری از تمام تجربه و توان اجرایی خویش و ایجاد تعامل مثبت و سازنده با مدیران و کارکنان جمعیت، در راستای هماهنگی و برپایی منظم و دقیق مجامع و شوراها بر اساس آئین نامه‌ها و قوانین موجود و ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات تخصصی جمعیت اهتمام ورزید.

کد خبر 4714477

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =