دلیل افزایش فعالیت‌های مجازی کاپیتان تیم ملی بسکتبال چیست؟

صمد نیکواه بهرامی در مورد فعالیت خود در صفحات مجازی که در روزهای منتهی به جام جهانی و انتخابی المپیک افزایش قابل توجهی داشت، توضیح داد.

به گزارش خبرنگار مهر، در رابطه با صمد نیکخواه بهرامی و حضور وی در ترکیب تیم ملی بسکتبال برای جام جهانی ۲۰۱۹ چین، آنچه پیش از آغاز این جام بسیار قابل توجه بود، فعالیت در صفحات مجازی بود که نسبت به قبل افزایش محسوسی داشت. 

کایپتان تیم ملی بسکتبال در استوری های مکرر، گزارشی از وضعیت خود و دیگر هم تیمی هایش می داد که در اردوی آماده سازی پیگیر تمریناتش بودند، بعضا این استوری ها گزارشی بود از شرایط اردونشینان در حین خوردن غذا یا حضور آنها در اتوبوس و ترددشان میان محل تمرین و بازی و محل استقرارشان. 

وی می گوید گرایش به فعالیت مجازی آنهم درست پیش از آغاز جام جهانی با هدف انجام شده و برای این منظور که مردم را بیشتر از همیشه به بسکتبال و تیم ملی نزدیک کند. 

صمد نیکخواه بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر در این زمینه گفت: مردم ما را فقط در حین بازی می بینند در حالیکه برای دو ساعت بازی، دو سه ماه تمرین انجام می شود اما آنها خیلی در جریان روزهای تمرینی ما نیستند و شاید یکی از دلایلی دور شدن ما و مردم از یکدیگر همین مسئله باشد. 

وی تصریح کرد: فعالیت مجازی ام در روزهای اول بدون هدف خاصی بود اما واکنش های مثبت زیادی از طرف مردم دیدم و به همین دلیل تصمیم گرفتم آن را ادامه دهم. البته به گونه ای که به کار حرفه ای خودم برای تمرین و مسابقه آسیبی وارد نکند. جام جهانی اهمیت زیادی برایمان داشت و به همین دلیل دوست داشتم مردم را به بسکتبال نزدیک تر کنم. انرژی مثبتی که از آنها می گرفتیم، خیلی زیاد تاثیرگذار بود. 

این ملی پوش بسکتبال ادامه داد: تا پیش از جام جهانی سعی کردم با همین فعالیت مجازی، مردم را بیشتر در جریان تیم ملی، تمریناتش و رویداد مهمی که در پیش داشت، قرار دهم. اگر دقت کرده باشید به محض آغاز دیدارهایمان در چین، فعالیت در صفحات مجازی را کنار گذاشتم تا تمام تمرکزم معطوف به مسابقات باشد. 

نیکخواه بهرامی تاکید کرد: امیدوارم با المپیکی شدن بسکتبال، بازهم شاهد افزایش گرایش مردم به این رشته باشیم. حمایت مردمی از تیم ملی تاثیر زیادی در نتیجه گیری ها دارد.

کد خبر 4714603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 2 =