مهر قانون بر انتخابات هیات اتومبیل رانی زده شد

شیراز -مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: انتخابات هیات اتومبیل رانی و موتورسواری استان فارس به صورت قانونی و با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.

محمدرضا صلواتی در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص حواشی پیش آمده در انتخابات هیات اتومبیل رانی و موتور سواری استان بیان کرد: ابراهیم یگانه چهار سال قبل رئیس هیات اتومبیل رانی و موتور سواری استان بود .

وی اضافه کرد: اکنون رئیس هیات اتومبیل رانی و موتور سواری  شهرستان شیراز و دبیر این هیات اقایان حسینی و زرین چنگ اند.

صلواتی با اشاره به مصاحبه خبرگزاری مهر با ابراهیم یگانه که یکی از کاندیداهای  این هیات بود افزود: آقای ابراهیم یگانه و آقای طهماسبی دو گزینه نهایی برای تصدی ریاست هیات بودند که در نهایت آقای طهماسبی به عنوان رئیس جدید هیات اتومبیل رانی و موتور سواری فارس معرفی شد.

او با اشاره به اینکه این انتخابات رسمیت داشته است تاکید کرد: این انتخابات در حالی برگزار شد که ریاست مجمع، نائب رئیس مجمع و سایر اعضای مجمع حضور داشته اند و اعضا نیز بر أساس قانون نسبت به رای کاندیدا اقدام کردند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با اشاره به حضور پلیس در این انتخابات گفت: یکی از افرادی که در این جلسه مشاجره لفظی داشت با تماس به پلیس سعی کرد تا جو این انتخابات را متشنج کند اما پس از حضور پلیس مشکل بررسی و موضوع ختم به خیر شد.

وی در پایان اظهار کرد: آقای ابراهیم یگانه به گونه ای از مجمع خارج شد که این گونه خروج به نوعی بی حرمتی کردن به مجمع هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان بود.

کد خبر 4714614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =