آغاز فعالیت خوابگاه دانشگاه تهران از ۲۹ شهریور

براساس اعلام اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران، خوابگاه های این دانشگاه از روز ۲۹ شهریور ۹۸ فعالیت خود را آغاز می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران، جزئیات اسکان ورودی‌های جدید تحصیلات تکمیلی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ این دانشگاه اعلام شد.

دانشجویان روزانه غیربومی پردیس مرکزی دانشگاه تهران  (ساکنین خارج از استان‌های تهران والبرز) که ثبت نام آموزشی خود را تکمیل و دارای انتخاب واحد قطعی شده اند، می توانند با مراجعه به سامانه اسکان کوی دانشگاه تهران(ems.ut.ac.ir) نسبت به ثبت نام اینترنتی خوابگاه خود اقدام کنند.

لازم به توضیح است براساس نامه صندوق رفاه دانشجویان، هزینه اسکان برای هر نیمسال در صورت پرداخت تا مدت ۹۰ روز مشمول ۱۰درصد تخفیف است دانشجویان تا تاریخ ۳۰ آذرفرصت پرداخت با تخفیف دارند.

در این سامانه از روز ۹۱ تا پایان ترم تحصیلی تخفیف در پرداخت هزینه اسکان حذف و هزینه اسکان به صورت «نقدی بدون تخفیف» محاسبه خواهد شد. لذا آخرین فرصت پرداخت تاریخ  ۳۰ دی ۹۸ است.

درصورت عدم پرداخت تا پایان ترم تحصیلی هزینه خوابگاه مشمول جریمه دیرکرد (اصل +جریمه) خواهد شد.

همچنین در صورت عدم پرداخت هزینه تاقبل از ۳۰ دی ۹۸؛ امکان استفاده از خوابگاه دانشجویی برای ترم بعد (ترم بهمن ۹۸) وجود نخواهد داشت مگر اینکه بدهی خوابگاه ترم قبل کاملاً پرداخت شود.

ثبت نام متقاضیان کارشناسی ارشد از ساعت ۱۲ روزسه شنبه ۲۶ شهریور شروع شده و تا ساعت ۲۲ پنج شنبه ۲۸ شهریور پایان می یابد.

 ثبت نام اسکان خوابگاه دانشجویان به صورت اینترنتی بوده و پذیرش حضوری انجام نمی شود.

  عدم مراجعه دانشجویان جهت ثبت نام در تاریخهای ذکر شده به سامانه بمنزله عدم نیاز به  خوابگاه است و مدیریت خوابگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اسکان این دانشجویان ندارد.

زمان بازگشایی خوابگاه ها در نیم سال اول تحصیلی ۹۹-۹۸ از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه مورخ ۲۹ شهریور ۹۸خواهد بود لذا دانشجویانی که اسکان  اینترنتی آنها تایید شده است، جهت دریافت کلید می توانند از تاریخ مذکور به واحد کلید سازی مجتمع خود مراجعه کنند.

با توجه به مصوبه وزرات بهداشت و درمان، خوابگاه از ارائه هرگونه لوازم شخصی از جمله(تشک، پتو، ملحفه، بالش، ظروف و... .) منع شده است و لذا این وسایل باید توسط دانشجویی ساکن تامین شود.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی متقاضی خوابگاه دانشگاه تهران برای اطلاعات بیشتر می توانند به اینجا مراجعه کنند.

کد خبر 4716529

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =