دشمن در پی ترویج بی عملی ایجاد انفعال و مصرف زدگی است

تهران- امام جمعه کن گفت: دشمن در پی ترویج بی عملی ایجاد انفعال و مصرف زدگی است.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی صالح نیا در خطبه های نماز جمعه کن گفت: راهبردهای گردن کلفت ها و طواغیت جبهه باطل راهبرد سفره خالی عموم و دستان پر مستکبران است و تحریم اقتصادی و به زانو درآوردن تولیدملی وتولیدکنندگان وکارگران شاغل و غیره است.

وی افزود: راهبرد سفره حرام مجبور کردن مردم به خوردن لقمه های شبهه دار و حرام  و رواج دزدی های کوچک و بزرگ است.

صالح نیا درادامه گفت: دشمن  استخفاف و تحقیر هویّت دینی و ملّی، اعتبار ملی، روحیه ملی، خصوصیات ملی، هویت ملی، ساختار حکومت، مشروعیت نظام سیاسی را هدف گرفته است.

امام جمعه کن تصریح کرد: بوق های تبلیغاتی انبوه مثل ماهواره ها و شبکه های اجتماعی، تسخیر بیش از ۹۰ درصد پهنای باند کشور توسط نرم افزارهای خارجی، پراکندگی قدرت،  گسترش گرایشات فردگرایانه، انزوای اجتماعی، تسلط فرهنگی کشورهای توسعه یافته، تهدید حاکمیت و امنیت ملی و تغییر سبک زندگی مردم توسط عوامل دشمن است.

صالح نیا گفت: دشمن با ارضا و پیشنهادهای وسوسه کننده، توسعۀ  سیاهی لشکر خود و جذب دیگران می خواهد، در صفوف ایرانیان رخنه نماید.

وی افزود: از دیگر اهرم های فشار های غرب نجوا و تشکیل اتاق های فکر بوده و برای درهم شکستن مقاومت جبهۀ حق، دین مردم کوفه در مقابل دنیای آن ها نبود. بلکه دقیقا بر عکس بود ولی به خاطر تبلیغات گردنکشان نمی فهمیدند.

امام جمعه کن خاطر نشان کرد: دشمن در پی ترویج بی عملی، ایجاد حالت انفعال و مصرف زدگی  است

صالح نیا با اشاره به سخنان  اخیر سید حسن نصرالله گفت: امروزه سید حسن نصراله یک بسیجی واقعی است و  ملت ایران و لبنان در هیچ شرایطی به اراده دشمن تن نمی‌دهند و اراده ملت ایران بزرگ‌تر از اراده دشمنان است با امید به خدا دل سختی‌ها را می‌شکافیم.

امام جمعه کن گفت:  نماز جمعه و خطبه هایش سفارشی نیست، مشاوره می گیریم ولی طبق سنّت نبوی و علوی خطبه و نماز می خوانیم، بعضی ها رسما تقاضا می نمایند آبرو ببرید، اما سیاست ما این است که در زمین دشمن بازی نکنیم و غالب مسائلی که مطرح نمی شود، به خاطر این است که سورژه تبلیغاتی به دشمن ندهیم.

کد خبر 4716971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =