احکام دبیران حزب رفاه در ۱۱ استان صادر شد

سخنگوی حزب رفاه ملت ایران گفت: در چهاردهمین جلسه شورای مرکزی حزب احکام دبیران ۱۱ استان صادر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدشریف حسینی با بیان اینکه در چهاردهمین جلسه شورای مرکزی حزب احکام دبیران ۱۱ استان صادر شد، گفت: احزاب سراسری در کشور برابر با قانون می‌بایست حداقل در ۱۱ استان دفتر فعال داشته باشند. بنابراین  شورای مرکزی حزب در جلسات گذشته  کمیته‌ای را جهت شناسای افراد فعال-اثرگذار، خوشنام و همفکر با حزب که سابقه درخشانی نیز در آن استان داشته باشند، تشکیل داد.

وی افزود: این کمیته ۶ نفره از طرف شورای مرکزی ماموریت پیدا کردند تا  ۱۱ دبیر را از بین نفرات انتخاب شده به عنوان کاندیدای دبیری، انتخاب کند.

سخنگوی حزب رفاه ملت با بیان اینکه در سیزدهمین جلسه شورای مرکزی حزب، دبیران منتخب، طبق قانون از سوی دبیرکل، به شورای مرکزی معرفی شدند، اظهار داشت: سپس شورای مرکزی نیز این ۱۱ نفر را مورد تایید قرارداد. در این جلسه احکام آنها صادر شده و این افراد از سوی دبیرکل حزب به فرمانداری‌های مراکز این استانها معرفی خواهند شد.

حسینی در خصوص زمان فعال‌سازی دفاتر حزب در استانها گفت: پس از معرفی دبیران به فرمانداری‌ها و رعایت تشریفات قانونی دفاتر حزب در استان‌ها رسما شروع به فعالیت خواهند کرد.در جلسه آتی شورای مرکزی حزب، دبیران ۱۰ استان دیگر نیز معرفی خواهند شد.

کد خبر 4719603

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 4 =