مبارزه تنها راه عزتمندی برابر استکبار/مذاکره در طول مبارزه باشد

بیرجند- فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: اگر بناست عزتمند و مستقل باشیم و مشکلاتمان را در عرصه های مختلف حل کنیم، تنها راه موجود مبارزه است و راه دومی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار یعقوبعلی نظری پیش از ظهر دوشنبه در  یادواره شهدای عملیات کربلای ۲ که با محوریت سردار شهید محمود کاوه برگزار شد، بیان کرد: بر اساس همه اسناد و مدارک باقیمانده از شهدا استقرار، استحکام، بالندگی و گسترش نظام مقدس اسلامی از هدف تمام شهدا بوده که باید برجسته شود.

سردار نظری با بیان اینکه شهدا برای تحقق این هدف جان خود را تقدیم و تسلیم خداوند کردند، گفت: رضایت شهدا در این‌ است که امروز ضمن پرداختن به فضیلت های شهدا، به تبیین اهداف آن ها بپردازیم. 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی اظهار کرد: روزی شهید کاوه برای دفاع از این نظام در جای جای کردستان جان خویش را کف دست گذاشت تا نظام‌ مقدس اسلامی آسیب نبیند و امروز باید ادامه دهنده راه این بزرگوار باشیم. 

وی با بیان اینکه امروز بر خود می بالیم که مجبور نیستیم برای دفاع از نظام در مرزهای کردستان و شلمچه بجنگیم، اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدا جغرافیای مرزی فیزیکی به جغرافیای معنوی و عقیدتی تبدیل شده است.

ضرورت شناخت حقیقت آمریکا و دنیای کفر

سردار نظری با بیان اینکه امروز در نتیجه خون های با برکت شهدا، ملت اسلامی به امت اسلامی تبدیل شده و تحت اندیشه ای انقلابی از نظام دفاع می کنند، گفت: اگر فریاد انقلابی این ملت در چارچوب مرزهای کشور روزگاری بلند بود امروز از نقاط متعدد رزم بین حق و باطل بلند است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی  بیان کرد: امروز افرادی از افکار شهید مطهری و از گوشه ای در امتداد خط شهید کاوه، فریاد انقلابی سر می دهند و با یورش به دشمنان فریاد بر می آورد که حسین زمان خود را تنها نمی گذاریم. 

وی با بیان اینکه امروز به برکت خون شهدا تمام افرادی که در مسیر  انقلاب علم برداشتند در برابر شهدا سر تعظیم فرود می آورند، افزود: امروز وسعت جغرافیای انقلابی و اندیشه اسلامی به طیف جهانی و گسترده تبدیل شده است. 

سردار نظری با بیان اینکه امروز عزت مندی ملت و امت روز به روز افزایش می باید و استکبار به زانو درآمده و اقتداری ندارد، تاکید کرد: باید آمریکا و دنیای کفر را آنگونه که هست بشناسیم نه آن چیزی که خود را معرفی می کند.

قدرت آمریکا فرسوده است

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی بیان کرد: ان شالله آیندگان واقعیت های پشت صحنه را متوجه خواهند شد که چرا ترامپ جرات نکرد دست روی ماشه و تفنگ بگذارد و چرا امروز با تمام اقتدار ظاهری که به دنیا معرفی می کند، حریف جمعی معتقد نمی شود. 

سردار نظری با بیان اینکه قدرت آمریکا فرسوده است و توان اقدام عملی ندارد که این امر برکت خون شهدا است، افزود: فکر نکنید امروز آمریکا قدرت اقتصادی دارد بلکه به شدت به دلارهای سعودی که سرمایه مسلمان است، نیاز دارد. 

وی با بیان اینکه باید در محضر شهدا و خانواده آنان سر تعظیم فرود آوریم، اظهار کرد: همچنین باید هدف اصلی شهدا یعنی همان چیزی که دشمن در صدد ساقط کردن آن است، را برجسته کنیم. 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی بیان کرد: اگر بناست عزتمند و مستقل باشیم و مشکلاتمان را در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی حل کنیم، تنها راه موجود مبارزه است و راه دومی وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه باید هدف شهدا که مبارزه و ایستادگی در برابر استکبار بوده است را دنبال کنیم، گفت: مذاکره پاسخ نمی دهد و نمی تواند جایگزین مبارزه شود. 

مذاکره در طول مبارزه باشد

سردار نظری با بیان اینکه اگر اصالت را به مذاکره بدهیم، ‌مسیر ذلت را طی خواهیم کرد، افزود: مذاکره باید در طول مبارزه باشد.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی پیش رو نیاز است در حوزه اقتصاد در مقابل استکبار جهانی مبارزه اقتصادی داشته باشیم، گفت: برابر شئون اقتصادی و مکتبی خود اهتمام به تولید داشته و در نظام توزیع اخلال نداشته باشیم. 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی بیان کرد: مشکل برخی ما مسئولان این است که دشمن را آنگونه که او می خواهد می بینیم و در داخل هم نمی خواهیم به ظرفیت ها توجه کنیم که می طلبد در میدان تقابل، دشمن را همانگونه که هست بشناسیم. 

وی با بیان اینکه اگر بنا داریم شرمنده شهدا نباشیم، تنها راه مبارزه است، اظهار کرد: مبارزه تمام شدنی و محدود به کار نظامی نیست.

کد خبر 4719684

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =