وضعیت عجیبی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گرفتار آن شده است

محمدحسن انصاریفرد هنوز حق امضای اسناد و مدارک رسمی باشگاه پرسپولیس را ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیریت باشگاه پرسپولیس در حالی از ایرج عرب به محمدحسن انصاریفرد رسیده است که مدیرعامل جدید سرخ ها هنوز از امضا کردن ساده ترین امضاهای مالی و اداری در چارت باشگاه محروم است.

انصاریفرد در حالی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب شده که برای امضاهای مالی مجبور است اسناد را به طور روزانه از طریق راننده باشگاه به قم و کرج بفرستد تا ایرج عرب با امضای خود به آنها رسمیت بدهد.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس به دلیل اینکه اولین پست خود در باشگاه را با عنوان معاون مالی اداری گرفته بود حق امضا داشت تا در چند ماه آخر مدیریت  گرشاسبی و سپس هشت ماه مدیرعاملی خودش وظیفه امضای اسناد رسمی مالی را بر عهده داشته باشد. وظیفه ای که به دلیل خالی بودن پست معاونت مالی هنوز بر عهده ایرج عرب است.

انصاریفرد قرار است پس از گرفتن تاییدات لازم از وزارت ورزش و جوانان پای اسناد مالی را امضا کند اما می تواند به عنوان مدیرعامل، مصوبات هیات مدیره باشگاه را اجرا کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی پشت صندلی مهمترین پست اجرایی باشگاه نشسته است که حق هیچگونه خریدی را برای امور جاری داخل ساختمان باشگاه هم ندارد.

کد خبر 4720543

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =