دستگاه های اداری و اجرایی کرمان فرآیند صدور مجوزها را تسریع کنند

کرمان - استاندار کرمان گفت: دستگاه های اداری و اجرایی کرمان فرآیند صدور مجوزها را به صورت قانونی تسریع کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمد جواد فدائی در هفدهمین جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری استان کرمان با اشاره به اهمیت توجه به سرمایه گذاران در استان گفت: هیچ گاه خواستار جواب مثبت دستگاه های اداری به استعلامات پنجره واحد سرمایه گذاری به صورت اجباری یا غیر قانونی نبوده و نیستیم و تنها درخواست ما از دستگاه های اداری و اجرایی، تسریع در فرآیند پاسخگویی، همراه با همکاری در صدور مجوزها است.

فدائی افزود: اگر به دنبال ایجاد اشتغال و توسعه در استان کرمان هستیم باید به دنبال سرمایه گذار برویم و ادارات نیز باید با درک اهمیت مفهوم پنجره واحد سرمایه گذاری، به دنبال سرمایه گذار بروند.

وی تصریح کرد: حتی اگر سرمایه گذاران در برخی مواقع برای پاسخ به استعلامات مورد نیاز به دستگاه ها مراجعه نکنند؛ انتظار از ادارات این است که خودشان دنبال حل مشکل سرمایه گذار باشند.

استاندار کرمان با اشاره به اهداف شکل گیری پنجره واحد سرمایه گذاری اظهار داشت: با پنجره واحد به دنبال جبران عقب ماندگی استان در بخش سرمایه گذاری هستیم و ادارات استان باید با تسریع در فرآیند صدور مجوزها، مسیر توسعه استان را هموارتر کنند.

فدائی با اشاره به لزوم تسریع در فرآیند صدور مجوزها توسط دستگاه های اداری ادامه داد: هیچ گاه خواستار جواب مثبت به استعلامات از دستگاه های اداری به صورت اجباری یا غیر قانونی نبوده و نیستیم و تنها درخواست ما از دستگاه های اداری و اجرایی، تسریع در فرآیند پاسخگویی با نهایت همکاری است.

کد خبر 4721416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =