مهمترین گزینه روی میز دشمن به خواب بردن جامعه است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه به خواب بردن جامعه مهمترین گزینه روی میز دشمن است، گفت: بنابراین نخستین قدم در امر به معروف و نهی از منکر بیداری جامعه است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر چهارشنبه در همایش تجلیل از آمرین به معروف و ناهیان از منکر نیروی انتظامی خراسان جنوبی اظهار داشت: دشمن می خواهد جامعه را به غفلت بکشاند و از این غفلت و بی توجهی در هر مقام و پستی به نفع خود استفاده کند.

وی با بیان اینکه با وجود همه تحریم ها علیه کشور باز هم واردات مواد مخدر، مشروبات الکلی و مدهای نامعقول تحریم نیست، بیان کرد: این ها برای این است که می خواهند جامعه به خواب غفلت فرو رود.

بیداری جامعه؛ نخستین قدم در امر به معروف و نهی از منکر

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: هر چند بیشتر افراد جامعه هوشیار، بیدار و زنده است اما برای این جامعه سخت است که هم با دشمن بیرونی و هم با آدم های نادان داخلی هم مقابله کند.

عبادی با تأکید بر اینکه نخستین کار آمرین به معروف و ناهیان از منکر بیدار کردن جامعه است، افزود: جبهه ایمانی از داخل خانه و مدرسه و دانشگاه باید به بیدار کردن جامعه بپردازد.  

وی با اشاره به اینکه دشمن از طریق مواد مخدر و مشروبات الکلی و مد و غیره ما را سرگرم می کند، بیان داشت: این ننگ است که جوانان ما ابزار انگلیس و صهیونیست شوند اما ندانند و آگاه به نقشه های دشمن نباشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هیچ گلایه ای از دشمن بیرونی نداریم چراکه کار دشمن، دشمنی است عنوان داشت: اما وقتی ابزارهای سرگرمی از جمله موسیقی و مواد مخدر توسط نیروهای خودی خودی و داخلی رواج پیدا می کند بسیار سخت است.

عبادی با طرح این سوال که موسیقی های حرام و مهیج و مواد مخدر را چه کسانی در جامعه ما ترویج می کنند؟، گفت: این عوامل هستند که غیرت و حجاب را از جامعه می گیرد.

طرحی بسیار بدتر از جنگ نظامی

وی تأکید کرد: بنابراین بیداری برای جامعه مقدمه امر به معروف و نهی از منکر است و باید به آن توجه بیشتری داشته باشیم.  

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه جامعه مرده یک جامعه ناآگاه است که اگر به آن لگد بزنید کاری از دستش بر نمی آید، بیان کرد: کشور ایران یک جامعه زنده دارد و از همین رو دشمن همواره با آن سر جنگ  دارد.

عبادی با بیان اینکه جامعه و انسان بیدار دچار غفلت نمی شود، عنوان داشت: به خواب بردن جامعه یکی از مهمترین گزینه هایی است که دشمن روی میز دارد.

وی با تأکید بر اینکه این طرح بسیار بدتر از جنگ نظامی است چرا که بعد از به خواب بردن جامعه اقدام به غارت کردن می کند، گفت: دشمن برای به خواب رفتن جامعه کارهای بسیاری انجام داده اما بزرگترین مانع آن ها قرآن کریم است که می خواهند آن را از سر راه بردارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن می خواهد تعلیمات، عفت، صداقت و ارزش های قرآن کریم را از بین ببرد، افزود: استعمارگران این کارها را با مطالعات بسیاری انجام می دهند و دراز مدت بر روی آن فکر می کنند.

کد خبر 4722241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 8 =