محدودیت های ترافیکی راههای مازندران/جاده چالوس جمعه یکطرفه می شود

ساری - رئیس پلیس راه مازندران از ایجاد محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز تا صبح روز دوشنبه اول مهرماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز ( چهارشنبه ) ۲۷ شهریورماه تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه اول مهرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر امروز (چهارشنبه) ۲۷ شهریورماه تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه اول مهرماه از محورهای کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

وی اضافه کرد: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر وکامیونت از محور کرج به چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۹ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۹ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز های شنبه و یک شنیه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روزهای یک شنبه۳۱ شهریورماه و دوشنبه اول مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و درصورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روزهای شنبه و یک شنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روزهای یک شنبه ۳۱ شهریورماه و دوشنبه اول مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد .

رئیس پلیس راه مازندران از ایجاد محدودیت های ترافیکی در محور هراز خبر داد و گفت: به همین منظور تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر امروز ( چهارشنبه ) ۲۷ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز پنج شنبه ۲۸ شهریور و همچنین از ساعت ۶ صبح روزهای پنج شنبه، جمعه، شنبه، یک شنبه ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران، اذعان داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۹ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۹ شهریور ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریور ماه از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) یک طرفه می شود .

سرهنگ قدمی، تصریح کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای شنبه و یک شنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روزهای یک شنبه و دوشنبه ۳۱ شهریورماه و اول مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روزهای شنبه و یک شنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ۲ بامداد روزهای یک شنبه و دوشنبه ۳۱ شهریورماه و اول مهرماه از آب اسک به رودهن محدوده مشاء به صورت یک طرفه است .

رئیس پلیس راه مازندران از ایجاد محدودیت ترافیکی در محور سوادکوه نیز خبر داد و گفت: تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای جمعه ۲۹ شهریورماه از قائم شهر به سمت تهران ممنوع است .

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند، خواست: ضمن مدیریت سفر خود و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

کد خبر 4722365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 13 =