۸۰میلیارد ریال از مطالبات پیمانکاران شهرداری سنندج پرداخت شد

سنندج - معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۸۰ میلیارد ریال از دیون پیمانکاران و اشخاص حقیقی و حقوقی پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، کمال کاظمی اظهار داشت: یکی از اولویت های شهرداری پرداخت و تسویه پیمانکاران در بخش های مختلف بوده بر همین اساس تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری بر آن است تا دیون پیمانکاران بموقع پرداخت شود.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرداری ها خدمات متعددی به شهروندان ارائه می کنند بنابراین با بسیاری از پیمانکاران در بخش های مختلف همکاری دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج در خصوص دیگر فعالیت های این حوزه در زمینه مالی به پرداخت هزینه مشاغل سخت و زیان آور پرسنل شهرداری به مبلغ سه ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، پیگیری مطالبات شهرداری بابت تبصره هفت ماده ۱۷ و ماده ۴۰ قانون مالیات بر ارزش افزوده از سال ۸۷ تا سال ۹۵ به مبلغ برآوردی بیش از ۹۰ میلیارد ریال و تسویه مطالبات بازنشستگان شهرداری تا پایان سال ۹۷ اشاره کرد.

کاظمی ادامه داد: در بخش مدیریت برنامه و بودجه نیز اقداماتی از قبیل پایش، هماهنگی و نظارت در تدوین برنامه راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری سنندج، تهیه و تدوین و انتشار اولین کتاب آمارنامه سال ۹۷ شهر سنندج با همکاری سایر نهادهای دولتی و تشکیل اتاق فکر شهرداری پس از تهیه و تدوین شیوه نامه تشکیل اتاق فکر و تصویب توسط شورای تحول انجام شده است.

وی یادآور شد: در راستای ساماندهی نیروی انسانی نسبت به برگزاری آزمون توان سنجی همکاران در راستای ساماندهی مشاغل اداری، برگزاری ۲۰ کارگاه آموزشی، بازنشسته کردن تعداد ۱۳۲ نفر از پرسنل، عدم جذب نیروی جدید و بررسی پرونده پرسنل جهت تعیین میزان ذخیره کارکنان جهت ثبت در حسابداری تعهدی از دیگر اقدامات در حوزه منابع انسانی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج در نهایت در بخش رفاهی نیز از ثبت صندوق ذخیره فرهنگیان شهرداری، توزیع اقلام یارانه ای و توزیع دو مرحله کارت رفاهی در بین کارکنان، اخذ مجوز پرداخت پاداش تحصیلی فرزندان همکاران، برقراری کمک هزینه مهدکودک و معرفی پرسنل جهت دریافت تسهیلات بانکی نام برد.

کد خبر 4722853

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =