فروپاشی آمریکا در عمل به وقوع پیوسته است

کرج - دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: فروپاشی آمریکا در عمل به وقوع پیوسته است.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی شاکری شامگاه پنجشنبه در گردهمایی ایثارگران استان البرز که در مصلای کرج برگزار شد، اظهار کرد: در بین همه ملت ها، ملتی که در برابر ستم ایستاده انقلاب کرده و در برابر آرمان های خود استوار مانده اند، اندک هستند ولی ملت ایران قیام کرد و با حفظ آرمان ها تبدیل به قدرت منطقه شد.

وی با اشاره به اینکه اداره جامعه و صیانت از خون شهدا اهمیت بالایی دارد، افزود: باید به هر لحظه حرکتمان در جامعه توجه کنیم زیرا انقلاب به سادگی به دست نیامده و می دانیم چه ارثیه ای به ما رسیده است. 

دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: نظام‌ جمهوری اسلامی نظامی مبتنی بر ولایت مطلقه فقیه است و حکومت اسلامی و نظامی بر اساس اخلاق، عبادت، آزادی، عقلانیت، عزت، استقلال و برابری نصیبمان شد.

شاکری با اشاره به اینکه میدان، میدان عمل است، عنوان کرد: مقام معظم رهبری بارها در بیاناتشان خطاب به جانبازان فرمودند که حضور شما در مجامع، ترویج انقلاب است، پس باید از آنچه داریم مواظبت کنیم.

وی در بخش دیگری با اشاره به بازی های آمریکا، گفت:  ۱۲ شرطی که ذلت بار است گذاشته و می گوید ما باید آن شروط را قبول کنیم تا دوباره وارد مذاکره شوند.

وی در ادامه خطاب به ملت تاکید کرد: بدانید که ما به پشتوانه و تکیه راهبردهای ولایت از این مسیرها و ترفندهای دشمن عبور می کنیم، وگرنه نوع ادبیاتی که دیگران بکار می بردند و پیاده نظام دشمن در داخل کشور استفاده می کنند ادبیاتی نبود که بشود با آن از این ترفندها عبور کرد.

وی تاکید کرد: مقام‌ معظم رهبری ابرگفتمان انقلاب اسلامی را همین منشور گام دوم انقلاب قرار داده اند زیرا در کنار نفوذ اعتقادات در باور آحاد جامعه باید موجب ایجاد انگیزش، ساختار و گفتمان باشیم.

شاکری با اشاره به اینکه در طول تاریخ زحماتی زیادی کشیده شد تا انقلاب به دست ما برسد، افزود: اگر از تاریخمان بگوییم از میرزای شیرازی و جنبش تنباکو صحبت می کنیم او کار بزرگی کرد اما میرزا انقلاب نکرد، قانون اساسی ننوشت و نظامی به وجود نیاورد.

وی اشاره کرد: مشروطیت نیز با همه ابعاد خود به یک نظام اسلامی که از دل آن دین بیرون بیاید منتج نشد، حتی در حرکات دیگر تاریخی کشورمان نفت هم ملی نشد که همه چیز آن در اختیار ما باشد.

دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تاکید کرد: مقام معظم رهبری توصیف هایی که از چهل سال اول انقلاب و دستاوردهای آن دارند این است که هر آنچه در مورد شهدا گفته شد و حرف هایی که در خصوص فروپاشی و فرودستی آمریکا و خواری آن بیان شده بود اکنون در عمل ملاحظه می کنیم که به وقوع پیوست. 

وی تاکید کرد: ترامپ در ماجرای سقوط پهپاد آمریکایی پیغام داد که غرور ملی آنها شکسته شده است و خطاب به ایران گفت که شما بیایید و حتی اگر شده در کویر کشورتان جایی را مشخص کنید تا ما بیاییم آنجا را بمباران کنیم و بگوئیم تلافی کرده ایم، مقام معظم رهبری اجازه ندادند و گفتند آمریکائی ها حق ورود به خاک کشورمان را ندارند و با آنها برخورد می کنیم.

وی تصریح کرد: عده ای می گفتند چهل سالگی انقلاب اسلامی و بساط آن برچیده شد الان می بینیم که آمریکا و اروپا در انفعال کامل قرار دارند.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تشریح کرد: همه باید با تمامی امکانات و همه وجود خود در صحنه باشیم و نباید فکر کنیم همه چیز بر وفق مراد پیش می رود.

وی ادامه داد: نمی شود کارها را رها کرده و انتظار داشته باشیم جامعه بدرستی پیش رود؛ چون هر چه ما جلوتر پیش می رویم دشمن برای رفتار مردم ایران، حاشیه سازی و یا به هیجان آوردن غریزه جوانان ما فکر می کند.

شاکری عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرموده اند آنچه که در فضای مجازی دشمنان دنبال می کند این است که برای ما مشغله ذهنی بسازند.

وی در بخش دیگری عنوان کرد: رهبری تمامی پرسش ها در مورد انقلاب، کارآمدی آن و یا سوالات در خصوص دین همه را در گام دوم انقلاب بیان  کرده و چهل سالگی انقلاب را زمان پختگی نظام و زمانی برای ورود به دوره بعدی می دانند.

کد خبر 4723336

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =